پودر لباسشویی دستی تندیس

کارخانه پودر لباسشویی دستی تندیس

پودر لباسشویی دستی تندیس یکی از تولیدات برتر یکی از کارخانه هایی است که در داخل کشورمان در زمینه تولید انواع مواد شوینده در حال فعالیت می باشد .محصولات این شرکت بسیار مرغوب بوده و قیمت تمام شده ارزانی دارند. همچنین از جمله محصولات مرغوب این شرکت می باشد که تیراژ تولید بالایی دارد .پودر لباسشویی  تندیس بسیار ارزان و با اثربخشی و کارآیی فوق العاده به دست مصرف کننده می رسد.

کارخانه پودر لباسشویی دستی تندیس

پودر دستی تندیس

جهت شستشوی لباس با دست و همچنین ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک طراحی و تولید و روانه بازار می شوند. این پودرهای با کیفیت قدرت شویندگی خوبی دارند و در اندازه و بسته بندی متنوع عرضه می شوند . پودر دستی این شرکت از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه بوده و مشتریان زیادی را به سمت خود جلب می کنند.

کارخانه پودر لباسشویی دستی تندیس

پودر  لباسشویی دستی تندیس با کیفیت

شستشوی لباس با این پودرها ی با کیفیت باعث از بین رفتن تمام لکه ها شده و سفیدک روی لباس باقی نمی گذارد.پودر دستی لباسشویی تندیس با داشتن آنزیم های فراوان قدرت شویندگی بالایی دارد .این پودر باعث حفظ سلامت لباس شده و آن ها را لطیف و ندم می کند.

کارخانه پودر لباسشویی دستی تندیس

پودر دستی ارزان

این پودر ها ارزان قیمت بوده و به راحتی در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد .پودر لباسشویی دستی از آنجایی که مصرف زیادی دارند باید دارای قیمت مناسبی هم باشند.به همین دلیل شرکت تندیس پودرهای لباسشویی دستی خود را با کمترین قیمت در اختیار مصرف کننده نهایی قرار می دهند. پودر دستی تندیس علاوه بر قیمت مقرون به صرفه کیفیتی عالی هم دارد.

کارخانه پودر لباسشویی دستی تندیس

تولید پودر تندیس

پودرهای لباسشویی تندیس در دو نوع دستی و ماشینی تولید می شود. این پودرهای با کیفیت در بسته بندی های متنوع و جذاب و اندازه های مختلف ارائه می شوند. پودرهای لباسشویی تندیس با داشتن آنزیم ها و اکسیژن فعال در ساختار خود قدرت شویندگی بالایی دارند. این پودرها هیچ آسیبی به لباس وارد نمی کنند. همچنین شستشوی لباس با این پودرها باعث لطافت و خوشبو شدن لباس ها می شود.

کارخانه پودر لباسشویی دستی تندیس

فروش پودر لباسشویی دستی تندیس

پودرهای لباسشویی در انواع مختلف به روش حضوری و غیر حضوری به فروش گذاشته می شوند. این محصولات با کیفیت که قیمت ارزانی هم دارند بازار فروش خوبی دارند. خریداران عمده مواد شوینده بعد از خرید این محصولات، آنها را در اختیار فروشندگان کوچکتر مواد شوینده قرار می دهند. مصرف کنندگان با مراجعه به این فروشگاهها می توانند پودرهای لباسشویی با کیفیت تندیس را خریداری کنند.

ترکیبات بکار رفته در پودر لباسشویی

۱٫ مواد شیمیایی پاک کننده:
این مواد شامل انواع سورفکتانت‌ها هستند که وظیفه اصلی آن‌ها برداشتن چربی و لکه‌های روغنی از لباس‌ها است. سورفکتانت‌ها به دو دسته آنیونی و کاتیونی تقسیم می‌شوند و در پودر لباسشویی برای بهتر شستشوی لکه‌ها و کثیفی‌ها استفاده می‌شوند.

۲٫ مواد نرم کننده:
این مواد به لباس‌ها نرمی و لطافت می‌بخشند و از ایجاد ایستای الکتریکی و جمع شدن الیاف جلوگیری می‌کنند. مواد نرم کننده می‌توانند شامل استات‌ها و کاتیون‌ها باشند که باعث لطافت لباس‌ها می‌شوند.

۳٫ مواد افزاینده رنگ:
این مواد به رنگ لباس‌ها پایداری و ثبات می‌بخشند و از از دست دادن رنگ در طول زمان جلوگیری می‌کنند. این مواد می‌توانند شامل مواد نگهدارنده رنگ، مواد محافظتی و مواد محافظتی در برابر نور خورشید باشند.

۴٫ مواد عامل جداسازی:
این مواد به جدا کردن کثیفی‌ها و لکه‌ها از لباس‌ها کمک می‌کنند. مواد عامل جداسازی می‌توانند شامل آنزیم‌ها و مواد جداسازی قوی باشند.

۵٫ مواد عطردهنده:
این مواد به پودر لباسشویی عطر و بوی خوبی می‌بخشند که پس از شستشو بر روی لباس‌ها باقی می‌ماند. این مواد معمولاً از روغن‌های عطری و ترکیبات شیمیایی عطردهنده تشکیل شده‌اند.

مهم است بدانید که ترکیبات مورد استفاده در پودر لباسشویی ممکن است در هر برند و محصولی متفاوت باشند. همچنین، در صورت داشتن حساسیت به ترکیبات خاص، می‌توانید پودر لباسشویی‌هایی با ترکیبات ملایم‌تر را انتخاب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *