مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه شامپو بهریز و قیمت آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه شامپو بهریزتوزیع کارخانه شامپو بهریزفروش از کارخانه شامپو بهریزتولیدات کارخانه شامپو بهریزصادرات شامپو بهریزکارخانه شامپو بهریزکیفیت شامپو

کارخانه شامپو بهریز از جدیدترین کارخانه هایی هست که در زمینه تولید شامپوی سر شور توفیقات بسیاری را کسب نموده. این شوینده سر شوی از بهترین مواد اولیه موجود در بازار استفاده شده است. بهتر است برای دسترسی و خرید از این محصول با بخش فروش کارخانه تماس داشته باشید. شماره های مندرج در این وب سایت در اختیار شما قرار دارد که بتوانید ارتباط بگیرید.

کارخانه شامپو بهریز

توزیع کارخانه شامپو بهریز

سازوکاری که طی آن فرآیند توزیع شامپو بهریز از طریق کارخانه انجام می شود کاملا تعریف شده است. برای این منظور کارخانه با توزیع این شوینده به پخش های استانی اقدام به بازار رسانی آن نموده است. این فرآیند کاملا حساب شده و بصورت مداوم و منظم و با قیمت های مشخص می باشد. توزیع محصولات شامپوی این کارخانه در اوقاتی که بازار نیاز بیشتری به این کالا دارد با تمرکز و تعداد بیشتری انجام می شود.

فروش از کارخانه شامپو بهریز

همانطور که توزیع و بازار رسانی شامپو بهریز از طریق کارخانه آن در حال انجام گرفتن هست، سیستم فروش آن نیز بصورت منظم و مشخص از این طریق انجام می گیرد. فروش متمرکز و حساب شده ای که در سیستم فروش شرکت مشخص شده است باعث شده است که مشتریان دائمی شرکت بیشتر شده و در حال گسترش نیز باشد. این کارخانه با تیمی توانمند و کار بلدی که در مجموعه مدیریتی خود دارد توانسته سهم بسزایی در بازار به نفع خود ایجاد کند.

کارخانه شامپو بهریز

تولیدات کارخانه شامپو بهریز

محصولات شر سوری که در جامعه امروزی استفاده می شود در حال افزایش کمی و کیفی هست. تولید شامپو در کارخانه شبنم از سال ۱۳۹۵در ایران کلید زده شد. این شوینده بهداشتی ابتدا در وزن ۳۰۰ گرم تولید و به بازار فروش ارسال شد. ولی بعد ها و با توجه به ایجاد بازارهای جدید و تقاضاهای نو اوزان دیگر بالاتر از ۲۲۰ گرم نیز در دستور کار تولیدی شرکت قرار گرفت. با ما همراه باشید تا محصولات را بصورت کامل معرفی نمائیم.

صادرات شامپو بهریز

این شوینده بهداشتی از دیر باز وقتی که در کشور های دیگر توزیع شد مورد توجه و اقبال خربداران و مصرف کنندگان قرار گرفت. از این رو فروش شامپو به خارج از کشور به جهت استقبال از آن مورد توجه قرار گرفت و جزء سیاست های هدفمند شرکت قرار گرفت. فروش خارجی شامپو صادرات به حساب می آید که با توجه به پرداخت دلاری از طریق خربداران باعث ارز آوری به شرکت و کشور می شود.

 

کارخانه شامپو بهریز

کیفیت شامپو

به جهت اینکه شامپو بهریز در مجموعه تولیدی شرکت تندیس از حدود ۵ سال پیش شروع به تولید شده است این محصول در گذر زمان دارای کیفیت متمایز و خوبی شده است. کیفیت استاندارد و بروز این شامپو که با جدیدترین فرمول و استاندارد اروپا تولید می شود از نگاه مشتری پسندیده شده و خریداری می شود.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *