کارخانه مسواک

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]در ایران کارخانه تولیدی مسواک کمی وجود دارد که هم کیفیت خوبی داشته باشد و هم ارزان قیمت باشد. از این رو باید مسواک هایی که نوع بسته بندی آنها متفاوت تر از بقیه مسواک ها باشد طراحی و تولید کرد اما کیفیت خود مسواک را تغییر نمی‌دهیم. تا مسواک درجه یک با جنس عالی به دست مصرف کننده برسد.[/hwgold-dash]

کارخانه مسواک

کارخانه مسواک در تهران

کارخانه مسواک تنها کارخانه ای است که از لحاظ تولید هیچ آلودگی برای شهر ندارد و این کار نیاز به داشتن و خریداری کردن دستگاه‌های مدرن و پیشرفته ای است که هم از لحاظ تولید به روز باشد و هم آلودگی صوتی ایجاد نکند و هم مهندسان وکارگران خط تولید بتوانند در شرایط مناسب کار کنند.

همانطوری که می دانید مسواک با حساس ترین اجزاء بدن که همان دهان و دندان است ارتباط دارد. به این دلیل باید در محیطی کاملا بهداشتی تولید صورت گیرد و کوچکترین آلودگی به آن راه نیابد. در غیر اینصورت همچنان محصولات تولیدی آلوده می‌شوند و بهداشت اجازه تولید و فروش آن را نمی‌دهد. پس شرکت ما تمامی این قوانین و مقررات مربوط به تولید را که جزء حساس ترین مشاغل است را به طور کامل رعایت می‌کند تا محصول تولید شده و نهایی با رعایت تمامی اصول بهداشتی به دست مصرف کنندگان برسد و موجب سلامتی و بهداشت دندان و دهان شود.

 

کارخانه مسواک

بزرگترین کارخانه‌ی تولید کننده مسواک کجاست؟

کارخانه مسواک پاکال واقع در مشهد یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی در ایران است که با تولید مسواک و انواع شوینده ها و لوازم و کالاهای بهداشتی در خصوص بهداشت دهان و دندان در سایز های مختلف و تنوع بسیار بالا توانسته در بین رقبا و برندهای مطرح دنیا رقابت کند و محصولات خود را در معرض نمایش گذارد. وخریداران با دیدن این محصولات با کیفیت خود را در بازار فروش مطرح می‌کنند.

شرکت پاکال زیر نظر و با مدیریت آقای محمدرضا اعلمی شرکت موفقی بوده است که در این چند سال موفقیت های روز افزونی را داشته است و با انتخاب کادر فروش خبره که با حوصله و کمال ادب و احترام پاسخگوی خریداران عزیز هستند. همچنان که آنها را راهنمایی می‌کنند پیگیر کارهای ارسالی و فروش به موقع مشتریان هستند. تا در اسرع وقت سفارش های جدید را ثبت کنند و به دست مشتریان برسانند و آنها هم برای پخش های مورد نظر ارسال کنند.

کارخانه مسواک

یک مسواک را چه مدت استفاده کنیم ؟

همانطوری که تمامی اقلام بهداشتی خمیر دندان و مسواک و شوینده ها یا خوراکی تاریخ مصرف و انقضاء دارند مسواک هم اینگونه است مدت اعتبار و تاریخ تولید آن روی بسته بندی درج شده است و بعد از یک مدت استفاده باید عوض کرد. چنانچه تاریخ انقضای درج شده روی بسته بندی ۳سال است و این تاریخ مربوط به پخش های سراسر در ایران است و ربطی به مدت استفاده هر شخص ندارد . اما به دلیل بهداشتی بودن و بعد از استفاده کردن مکرر فرچه های آن حالت خود را از دست می دهند و باکتری و میکروب جذب می‌کنند.

به اینصورت که در مدت استفاده هم باید حداقل دوبار در هفته با مایع شستشو داد و کامل آن را آبکشی کرد. و حداکثر تا ۶ ماه می توان از یک مسواک استفاده کرد تا از لحاظ نظافتی کاملا باشد. مسواک را حداقل دو بار در روز باید استفاده کرد تا هم دندان های سالم داشته و هم دهانی خوشبو داشته باشیم و حس خوشایندی به ما دهد. و با اعتماد به نفس بتوانیم در جلسات حضور پیدا کنیم. بسیاری از افراد به دلیل اینکه دندان آنها جرم گرفته است و رنگ دندان ها رو به زردی رفته اند از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستند و در مسائل کاری و اجتماعی دچار مشکل می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *