کارخانه تولیدی مسواک ارزان قیمت

کارخانه تولیدی مسواک ارزان قیمت

در ایران کارخانه تولیدی مسواک کمی وجود دارد که هم کیفیت خوبی داشته باشد و هم ارزان قیمت باشد. از این رو باید مسواک هایی که نوع بسته بندی آنها. متفاوت تر از بقیه مسواک ها باشد طراحی و تولید کرد. اما کیفیت خود مسواک را تغییر نمی‌دهیم. تا مسواک درجه یک با جنس عالی. به دست مصرف کننده برسد.

کارخانه تولیدی مسواک ارزان قیمت

کارخانه مسواک ارزان قیمت در تهران

کارخانه مسواک تنها کارخانه ای است که از لحاظ تولید هیچ آلودگی برای شهر ندارد و این کار نیاز به داشتن و خریداری کردن دستگاه‌های مدرن و پیشرفته ای است که هم از لحاظ تولید به روز باشد و هم آلودگی صوتی ایجاد نکند و هم مهندسان وکارگران خط تولید بتوانند در شرایط مناسب کار کنند.

همانطوری که می دانید مسواک با حساس ترین اجزاء بدن که همان دهان و دندان است ارتباط دارد. به این دلیل باید در محیطی کاملا بهداشتی تولید صورت گیرد و کوچکترین آلودگی به آن راه نیابد. در غیر اینصورت. همچنان محصولات تولیدی آلوده می‌شوند. و بهداشت اجازه تولید و فروش آن را نمی‌دهد. پس شرکت ما. تمامی این قوانین و مقررات مربوط به تولید را. که جزء حساس ترین مشاغل است. را به طور کامل رعایت می‌کند. تا محصول تولید شده و نهایی با رعایت تمامی اصول بهداشتی. به دست مصرف کنندگان برسد. و موجب سلامتی و بهداشت دندان و دهان شود.

 

کارخانه تولیدی مسواک ارزان قیمت

بزرگترین کارخانه‌ی تولید کننده مسواک کجاست؟

کارخانه مسواک پاکال واقع در مشهد یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی در ایران است که با تولید مسواک و انواع شوینده ها و لوازم و کالاهای بهداشتی در خصوص بهداشت دهان و دندان در سایز های مختلف و تنوع بسیار بالا توانسته در بین رقبا و برندهای مطرح دنیا رقابت کند و محصولات خود را در معرض نمایش گذارد. وخریداران با دیدن این محصولات با کیفیت خود را در بازار فروش مطرح می‌کنند.

شرکت پاکال زیر نظر و با مدیریت آقای محمدرضا اعلمی شرکت موفقی بوده است که در این چند سال موفقیت های روز افزونی را داشته است و با انتخاب کادر فروش خبره که با حوصله و کمال ادب و احترام پاسخگوی خریداران عزیز هستند. همچنان که آنها را راهنمایی می‌کنند پیگیر کارهای ارسالی و فروش به موقع مشتریان هستند. تا در اسرع وقت سفارش های جدید را ثبت کنند و به دست مشتریان برسانند و آنها هم برای پخش های مورد نظر ارسال کنند.

کارخانه تولیدی مسواک ارزان قیمت

یک مسواک را چه مدت استفاده کنیم ؟

همانطوری که تمامی اقلام بهداشتی خمیر دندان و مسواک و شوینده ها یا خوراکی تاریخ مصرف و انقضاء دارند مسواک هم اینگونه است مدت اعتبار و تاریخ تولید آن روی بسته بندی درج شده است و بعد از یک مدت استفاده باید عوض کرد. اما به دلیل بهداشتی بودن و بعد از استفاده کردن مکرر فرچه های آن حالت خود را از دست می دهند و باکتری و میکروب جذب می‌کنند.

به اینصورت که در مدت استفاده هم باید حداقل دوبار در هفته با مایع شستشو داد و کامل آن را آبکشی کرد. و حداکثر تا ۶ ماه می توان از یک مسواک استفاده کرد تا از لحاظ نظافتی کاملا باشد. مسواک را حداقل دو بار در روز باید استفاده کرد تا هم دندان های سالم داشته و هم دهانی خوشبو داشته باشیم و حس خوشایندی به ما دهد. و با اعتماد به نفس بتوانیم در جلسات حضور پیدا کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *