پودر شوینده تندیس مخصوص قالیشویی

پودر شوینده تندیس مخصوص قالیشویی

پودر شوینده تندیس مخصوص قالیشویی . استفاده از زیراندازها ازقدیم الایام درزندگی لازم و ضروری بوده است.زیراندازهایی که درگذشته استفاده میشده معمولا زیلو و حصیر و گلیم بوده است .اما با ابداع روشهای بافندگی کم کم انواع فرش ها و قالیچه ها به بازار آمدند و مورداستفاده عموم قرارگرفتند.این زیراندازها به علت آنکه مدام در معرض آلودگیها و انواع لکه ها هستند ازحساسیت بالایی برای شستشو برخوردارهستند.ازاین رو تولید کننده های مواد شوینده برآن شده اند تا پودری مخصوص شستشوی این دسته از زیراندازها طراحی و تولید کنند.

پودر شوینده تندیس مخصوص قالیشویی

بهترین پودر شوینده مخصوص قالیشویی

کارخانه تولیدمواد شوینده تندیس پودرهای اختصاصی شستشوی متنوعی تولیدمیکند.ازجمله پودرهای لباسشویی دستی ،پودرهای لباسشویی ماشینی،انواع مایعات لباسشویی (مشکین شو،سفیدشو ،رنگین شو).
پودرقالیشویی هم از پودرهای اختصاصی تولید شده درشرکت تندیس میباشد که جهت شستشوی انواع فرش و قالیچه و موکت مورداستفاده قرارمیگیرد. تندیس،بهترین پودرمخصوص قالیشویی درسطح کشوراست و همواره جز پودرهای قالیشویی پرطرفداربوده است.

پودر شوینده تندیس مخصوص قالیشویی

با کیفیت ترین پودر شوینده قالیشویی

پودرقالیشویی تندیس بسیار با کیفیت است.شستشوی فرش با پودرقالیشویی تندیس ،باعث حفظ رنگ و بافت فرش و تازگی و لطافت فرش میشود.این پودرها طوری طراحی شده اند که آسیبی به بافت و رنگ فرش واردنمیشود.درگذشته قبل ازاینکه پودرمخصوص قالیشویی اختراع شود،مردم برای شستشوی فرش از انواع پودرهای شوینده ویاحتی صابون استفاده میگردند که این کار علاوه براینکه بافت فرش را خدشه دارمیکرد رنگ آن رانیز به مرور ازبین میبرد.اما امروزه با وجود پودرهای مخصوص قالیشویی این مشکلات از بین رفته است.

پودر شوینده تندیس مخصوص قالیشویی

قیمت بسیار ارزان پودر شوینده قالیشویی

پودرقالیشویی با داشتن کیفیت بالا واثربخشی زیاد ،قیمتی ارزان و بسیار مقرون به صرفه دارد.قیمت ارزان پودرقالیشویی تندیس باعث شده است. که این پودر طرفداربیشتری داشته باشد. وهمواره تقاضای بالایی در سطح بازار داشته باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت پودر قالی شویی

۱٫ مارک و نام تجاری:
برندهای معروف و محبوب در عموم قابل تمایز بودن و نوعی ثقل برای مصرف‌کنندگان دارند و ممکن است به همین دلیل قیمت بالاتری را داشته باشند.

۲٫ کیفیت محصول:
پودر قالی شویی ممکن است تفاوت های مهمی در کیفیت داشته باشد. محصولات با پروانه بهداشتی و استانداردهای ساخت بالاتر احتمالاً قیمت بالاتری دارند.

۳٫ محتویات و اجزا:
ممکن است پودر قالی شویی ها با توجه به محتویات و اجزای حاوی شده در آن قیمت متفاوتی داشته باشند. همچنین، وجود عوامل مخرب مثل رنگزاها، مواد نگهدارنده و … ممکن است قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.

۴٫ حجم بسته‌بندی:
میزان محصول در بسته‌بندی ممکن است به عنوان یک فاکتور قیمت‌گذاری مدنظر قرار گیرد. بسته‌بندی به دوش افزایش هزینه‌ها و در نتیجه افزایش قیمت نیز خواهد انجامید.

۵٫ رقابت در بازار:
وجود رقبا و شرکت های دیگر در بازار ممکن است تأثیر مستقیمی بر قیمت داشته باشد. در صورتی که رقابت بین برندها بالا باشد، قیمت محصولات ممکن است کاهش یابد.

۶٫ نوع و مدل محصول:
وجود نسخه های مختلف یک محصول و نوع پودر قالی شویی نیز ممکن است بر قیمت آن تأثیر داشته باشد. برخی از نوع ها می تواند با مواد خاص و کیفیت بهتری ساخته شوند. و بنابراین قیمت بالاتری داشته باشند.

۷٫ مکان تولید:
محل تولید و تأمین مواد اولیه نیز می‌تواند تأثیر بسزایی در قیمت پودر قالی شویی داشته باشد. ممکن است هزینه‌های تولید در مکان‌هایی با قیمت بالایی متفاوت باشد.

۸٫ هزینه‌های تحقیق و توسعه:
هزینه های صرف شده برای تحقیق. طراحی و بهبود فرایند تولید نیز ممکن است در قیمت نهایی پودر قالی شویی تأثیرگذار باشند.

۹٫ عرضه و تقاضا:
سطح عرضه و تقاضا در بازار می تواند بر قیمت محصولات تأثیر بگذارد. در صورت کمبود پودر قالی شویی و بالاتر رفتن تقاضا، قیمت ممکن است افزایش یابد.

پودر شوینده تندیس مخصوص قالیشویی

تندیس بهترین مواد شوینده

کارخانه تندیس ازجمله کارخانه های موفق و سرآمد درزمینه تولید مواد شوینده درسطح کشورمان است.تندیس همواره سعی کرده است شوینده ای راتولید کند تا کیفیت بالا و اثربخشی زیادی داشته باشد و درمقابل اثرات منفی کمتری داشته باشد.شوینده های تندیس با بهره گیری از مواداولیه سالم درمحیطی ایمن وبهداشتی و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص درخط تولید،شوینده ای بسیارباکیفیت و قیمت مقرون به صرفه ارائه میکند .

پودر شوینده تندیس مخصوص قالیشویی

بازار فروش شوینده های تندیس

شوینده های تندیس از لحاظ کیفیت حرف اول را میان رقبا میزنند. و با داشتن قیمتهای خوب و اقتصادی توانسته اند بازار رابه دست گیرند.موادشوینده تولیدشده درتندیس درسطح کشور توزیع وپخش میشود.علاوه براین اخیرا به کشورهای مجاور هم صادر میشوند. تندیس جهت رعایت حقوق مصرف کننده محصولات خودرا به دوصورت حضوری وغیرحضوری به فروش میگذارد. واین اختیار را به خریدارمیدهد تا بنا به سلیقه خود اقدام به خرید بکند.برای خرید اینترنتی خریدار به سایت شرکت مراجعه کرده. و باواحدفروش تماس برقرار میکند. و بامشاوره ای که دارد کالای خودراخریداری و ثبت میکند.سپس کالای خریداری شده در اسرع وقت به دست خریدارمیرسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *