مرکز تولید مایع ظرفشویی و دستشویی

مرکز تولید مایع ظرفشویی و دستشویی

مرکز تولید مایع ظرفشویی و دستشویی تولیدات مرغوب خود را طی فروش عمده با قیمت مناسب عرضه می کند. مایع ظرفشویی و دستشویی که در کارخانه تولید می شوند از مواد اولیه مرغوب و درجه یک ساخته شده است. این محصولات پرمصرف شوینده در اندازه های مختلف و در رایحه های متنوع تهیه و تولید می شوند . مایع ظرفشویی با غلظت بسیار خوب و شویندگی بالا ارائه می شوند. مایع دستشویی هم قدرت ضدعفونی کنندگی بسیار خوبی دارند.

مرکز تولید مایع ظرفشویی و دستشویی

ترکیبات استفاده شده در مایع دستشویی و مایع ظرفشویی

۱٫ آب: به عنوان ماده اصلی در تهیه این محصولات استفاده می‌شود.

۲٫ برخی مواد شیمیایی تمیزکننده مثل سورفکتانت ها: این مواد معمولاً به عنوان ماده فعال تمیزکننده و امولسیون ساز در ترکیبات مایع دستشویی و مایع ظرفشویی استفاده می‌شوند. سورفکتانت‌ها اجازه می‌دهند که روغن و چربی را به آب مخلوط کرده و بر روی ظروف یا دست‌ها حل شوند.

۳٫ آنتی‌باکتریال یا ضدعفونی کننده‌ها: این مواد به منظور کشتن باکتری‌ها و ایجاد شرایط بهداشتی استفاده می‌شوند.

۴٫ ضدبو و عطر (فراورده‌های طبیعی یا مصنوعی): به منظور اضافه کردن عطر و یا کاهش بوی ناخوشایند استفاده می‌شوند.

۵٫ مواد نرم‌کننده (مانند گلیسیرین): برای حفظ رطوبت پوست یا محافظت از دست‌ها در برابر خشکی استفاده می‌شوند.

۶٫ مواد کمکی مانند آنتی اکسیدان‌ها و پلیمرها: برای حفظ کیفیت محصول در طول زمان استفاده می‌شوند.

لطفاً توجه داشته باشید که ترکیبات دقیق ممکن است در محصولات مختلف متفاوت باشند و هر شرکت تولیدکننده ممکن است از ترکیبات و فرمولاسیون متفاوتی برای مایع دستشویی و مایع ظرفشویی خود استفاده کند.

مایع ظرفشویی و دستشویی با کیفیت

مایع ظرفشویی و دستشویی با کیفیت و با قدرت شویندگی بالا تمام آلودگی ها را از بین می برند . این مایعات هر دو جز مواد شوینده پر مصرف در بین مردم هستند. مایع ظرفشویی بسیار غلیظ و باصرفه بوده و قدرت پاک کنندگی بالایی دارند. مایع دستشویی هم قدرت ضدعفونی کنندگی و شویندگی بسیار خوبی دارد. این مایعات پر مصرف با مواد اولیه مرغوب و طبیعی ساخته شده است و به همین دلیل سازگاری بیشتری با پوست دست دارند.

مرکز تولید مایع ظرفشویی و دستشویی

ارزان ترین مایع ظرفشویی و دستشویی

مایع ظرفشویی و دستشویی با کیفیت و مرغوب با قیمت ارزان در بازار مواد شوینده موجود می باشند. این مایعات پرکاربرد و پر مصرف در اندازه های کوچک و بزرگ با رایحه و رنگهای بسیار جذاب طراحی و تولید می شوند. این مایع ها در تمام فروشگاههای مواد شوینده و پخش کننده های مواد شوینده یافت می شوند. مایع ظرفشویی در اندازه ۱لیتری ،۴لیتری و بزرگتر طراحی و تولید می شوند .

مرکز تولید مایع ظرفشویی و دستشویی

بازار فروش مایع ظرفشویی و دستشویی

از آنجایی که مایع ظرفشویی و دستشویی در میان سایر مواد شوینده پر مصرف هستند همواره از سمت مصرف کنندگان تقاضا می شوند. این مایعات از آنجایی که کیفیت بالا و اثربخشی قوی دارند و از طرفی قیمت ارزانی دارند همیشه بازار فروش خوبی دارند ‌. این مایعات با کیفیت در بسته بندی مناسب و با عطر و رنگ های متنوع طراحی و تولید و به دست مصرف کننده می رسند . مایع دستشویی با رایحه خوش گل های بهاری و معطر دستها را لطیف و خوشبو می کنند.

مرکز تولید مایع ظرفشویی و دستشویی

کدام مایع دستشویی بهتر است ؟

بهترین مایع دستشویی با مواد اولیه مرغوب تولید شده است .این مایع پر مصرف در اندازه های مختلف و عطر و رنگ جذاب طراحی و تولید می شوند. مایع دستشویی پر قدرت با شویندگی بسیار خوبی که دارد قدرت ضدعفونی کنندگی بسیار خوبی هم دارند .این مایعات مرغوب تمام آلودگی ها را از سطح دست زدوده و پوست دست را نرم و لطیف می کند. همچنین این مایع با کیفیت با قیمتهای بسیار ارزان در بازار مواد شوینده به فروش می رود.

مایع ظرفشویی غلیظ

مایع ظرفشویی غلیظ و با کیفیت قدرت شویندگی بالایی داشته و تمیزی بیشتر را به ارمغان می آورند. این مایع پر مصرف قدرت چربی زدایی فوق العاده ای دارد و تمام چربی ها و آلودگی ها را از روی ظروف از بین می برد . مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه ضمن اینکه شستشوی ظروف را به طور کامل انجام می دهد آن ها را کاملا درخشان و ضدعفونی می کند. این‌مایعات مرغوب و با کیفیت نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار از قیمت ارزانی برخوردارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *