مایع ظرفشویی یک لیتری تندیس

مرکزفروش مایع ظرفشویی تندیس

مرکزفروش مایع ظرفشویی تندیس ، استان قزوین بزرگترین قطب فروش مواد شوینده در ایران است و در این بین شرکت سمبل شیمی با سابقه ای درخشان در زمینه تولید و عرضه محصولات شوینده و مایع ظرفشویی توانسته است که این رسالت را به خوبی انجام دهد و یکی از بزرگترین مراکز فروش مایع ظرفشویی طرح پریل باشد .

مایع ظرفشویی

مایع ظرف تندیس

مایع ظرف شویی همانطورکه ازاسمش پیداست برای نظافت وضدعفونی کردن ظروف مورداستفاده قرارمیگیرد.مایع ظرفشویی به دلیل اینکه مدام با دست درارتباط است باید درفرمول آن ازترکیباتی استفاده شودکه علاوه برآسیب کمتربه پوست باعث حفظ طراوت ونرمی پوست شود.مایع ظرفشویی یا همان اصطلاح قدیمی ریکا،جهت حذف چربیها و باقی مانده غذا ازسطح ظروف استفاده میشود.

مایع ظرفشویی

مناسب ترین مایع ظرفشویی

مایع ظرف شویی طرح پریل تندیس باقدرت پاک کنندگی بالا و چربی زدایی قوی،چربی ها رابه سرعت ازسطح ظروف پاک کرده وتمیزی و براقیت رابه ارمغان می آورد.مایع ظرف شویی تندیس با ph خنثی حساسیت پوستی وسوزش یاخشکی پوست ایجادنمیکند.مایع ظرف شویی تندیس با قدرت کف کنندگی بالا ظروف را به راحتی تمیزوضدعفونی کرده و به آسانی آبکشی میشود.

مایع ظرفشویی

انواع مایع ظرفشویی تندیس

مایعات ظرف شویی تندیس دراندازه ها وحجم های متفاوت کوچک وبزرگ تولیدمیشود .که بسته به اندازه آن جهت مصارف خانگی یامکانهای عمومی نظیر رستورانها ،مدارس ،دانشگاهها،ادارت و….دراختیارمصرف کننده قرارمیگیرد.مایع ظرف شویی تندیس با رایحه های خوش گلها و رنگهای متنوع ،بعدازشستشو هیچ گونه ردی از چربی باقی نمیگذارد وبوی بد ظروف راازبین برده ورایحه ای دل انگیزبرجای میگذارد.

 

مایع ظرفشویی

کاربردهای مایع ظرفشویی

مایع ظرف شویی علاوه برشستشو و ضدعفونی ظروف کاربردهای دیگری هم دارد،ازجمله میتوان به این موارداشاره کرد:پاک کردن انواع لکه ها ازروی فرش وموکت ومبل،شستشوی سرویسهای بهداشتی،ضدعفونی وشستشوی میوه هاوسبزیها و پاک کردن سطوح ودیوارهای آشپزخانه وکابینت و….

مایع ظرفشویی یک ماده شیمیایی است که برای تمیز کردن و شستشوی ظروف آشپزخانه استفاده می شود. این محصولات عموماً دارای ترکیبات شوینده، ضد عفونی کننده، آنتی باکتریال و ضد چربی هستند. برخی از کاربردهای مایع ظرفشویی عبارتند از:

۱٫ شستشوی ظروف: کاربرد اصلی مایع ظرفشویی در شستشوی ظروف آشپزخانه است. این محصولات قادرند چربی، لکه ها و رسوبات غذایی را از روی ظروف بردارند و آنها را به خوبی تمیز کنند.

۲٫ تمیز کردن ابزارهای آشپزخانه: مایع ظرفشویی می تواند برای تمیز کردن ابزارهای آشپزخانه مانند قاشق ها، چنگال ها، کارد و سایر وسایل استفاده شود. این محصولات به خوبی چربی و آلودگی ها را از روی ابزارها برداشت می کنند.

۳٫ استفاده در صنعت: مایع ظرفشویی در صنعت نیز استفاده می شود. این محصولات می توانند برای شستشوی ظروف و وسایل صنعتی مانند سینی ها، قالب ها و تجهیزات آشپزخانه صنعتی استفاده شوند.

۴٫ تمیز کردن سطوح دیگر: علاوه بر ظروف، مایع ظرفشویی می تواند برای تمیز کردن سطوح دیگری مانند میزها، کابینت ها و سطوح آشپزخانه استفاده شود.

مایع ظرفشویی

مرکزخرید و فروش مایع ظرف شویی  تندیس

تولیدات این شرکت باقیمتهای بسیارمناسب وکیفیت عالی جزبهترین مایعات ظرف شویی میباشد.این شرکت فروش خودراهم به صورت حضوری وهم اینترنتی انجام میدهد.این مایعات بااستفاده ازاسانسها ورنگهایی که درآنها استفاده میشود وتنوع رنگی که دارند وباتوجه به قیمت مقرون به صرفه آن ،توانسته است به بهترین وباکیفیت ترین مایع لباسشویی بدل شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *