مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

مایع لباسشوییتولید مایع لباسشویی رنگین شوی تندیسپودر رختشوییارزانترین مایع لباسشویی رنگین شویمایع لباسشوییانواع مایع لباسشویی رنگین شوی تندیسمایع لباسشوییشستشوی لباسمایع لباسشوییتوزیع مایع رنگین شوی تندیس
مایع لباسشویی

باکیفیت ترین مایع لباسشویی رنگین شوی تولید شده درشرکت تندیس ازجمله موادشوینده ای است که دراین شرکت طراحی و به دست تولید سپرده می شود.ازآنجایی که لباسهای رنگ سفید وملحفه های رنگ روشن از حساسیت بالایی برخوردارند و ممکن است حین شستشو رنگ آنها دستخوش تغییر شده و یا با رنگ سایرلباسها مخلوط شده و ترکیب رنگی نامناسبی ایجاد کنند،از این رو مایع شوینده ای برای شوینده این لباسها طراحی شده است.این مایعات تولید شده مخصوص لباسهای رنگی بوده و علاوه برحفظ بافت پارچه ،باعث ثبات رنگ لباس و نرمی و لطافت آن میشود.مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس از لحاظ کیفیت و کارآیی بسیار فوق العاده وعالی می باشد.

مایع لباسشویی

تولید مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس

شرکت تندیس با بهره گیری از روشهای مناسب و فرمولاسیون قوی درمحصولات شوینده،انواع مایعات لباسشویی را بسته به جنس و رنگ پارچه تولیدمی کند.مایعات لباسشویی تندیس شامل مایع لباسشویی سفید شوی(مخصوص لباس وملحفه سفید)،مایع لباسشویی مشکین شوی(مخصوص لباسهای تیره و مشکی) و مایع لباسشویی رنگین شوی(مخصوص لباسهای رنگی)می باشد.این مایعات لباسشویی هم برای شستشوی دستی وهم ماشینی طراحی شده اند. مایع مشکین شوی تندیس برای شستشوی لباسهای مشکی و رنگ تیره مورداستفاده قرارمی گیرد وباعث حفظ رنگ و شفافیت ونرمی لباس می شود.مایع رنگین شوی تندیس برای شستشوی لباسهای رنگی ،لباسهای زبرو ملحفه هاو.. مورداستفاده قرارمی گیرد.این مایع باعث می شود رنگ لباسها باهم ترکیب نشوند و هرکدام جداگانه رنگ خود را حفظ کنند.مایع سفیدشوی تندیس هم برای شستشوی لباسهای سفید و حفظ رنگ آنها و نرمی و لطافت لباس می شود.

پودر رختشویی

ارزانترین مایع لباسشویی رنگین شوی

مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس ،ازجمله ارزانترین مایع رنگین شوی درایران می باشد.تولیدات شرکت تندیس باقیمتی ارزان و مقرون به صرفه به دست مصرف کننده نهایی می رسد.این شرکت سعی کرده است ضمن جلب رضایت مشتری ، خودرادرعرصه رقابت باسایرمحصولات مشابه تولیدی درکشور باقی بگذارد.

مایع لباسشویی

انواع مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس

مایع رنگین شوی تندیس دراندازه ی ۱لیتری تولید وروانه بازار می شوند.مایع لباسشویی رنگین شوی علاوه برتنوع دراندازه از لحاظ رنگ و رایحه های دل انگیز نیز متنوع می باشد.لباسها بعدازاینکه با مایع رنگین شوی شستشومی شوند بوی خوش به خودگرفته و نرم ولطیف می شوند.همچنین رنگ آنها محفوظ مانده وهیچگونه اختلاط رنگ بین لباسها ایجادنمی شود.

مایع لباسشویی

شستشوی لباس

همواره درشستشوی لباس باید جنس و رنگ پارچه را مدنظرقراردهیم.واز شستشوی تمام لباسها باهم خودداری کنیم.قبل ازشستن لباس ،لباسهای رنگ روشن،سفید و تیره را ازهم جدا و بامایع مخصوص به هود شستشو دهیم.استفاده از انواع مایعات لباسشویی باکیفیت تندیس برای حفظ رنگ و بافت پارچه و نرمی و لطافت لباس هموارا توصیه می شود.

مایع لباسشویی

توزیع مایع رنگین شوی تندیس

شرکت تندیس انواع محصولات شوینده خود را هم حضوری وهم ازطریق اینترنتی و غیرحضوری به فروش می رساند.فروشگاههای عمده و پخش کننده شوینده بعداز ثبت سفارش وخرید کالا،این مواد را دراختیار خرده فروشی ها قرارداده و به دست مصرف کننده نهایی می رسانند.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *