مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری تندیس

مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری تندیس

مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری تندیس یکی از تولیدات جدید و بروز کارخانه می باشد و این مایع ظرفشویی تندیس دراسانس ها و رنگهای متنوع و درحجم های متفاوت طراحی و تولید می شوند.همچنین درحجم های ۱لیتری ،۴لیتری و ۲۰لیتری تولید می شوند.تنوع در اندازه مایع ظرف شویی این انتخاب را به خریدار می دهد تا بنابه سلیقه و درآمد خود هرکدام را بتواند انتخاب و خریداری کند.مایعات ۱لیتری بیشتر در مصارف خانگی و مکانهای کوچک کاربرد دارند.در مکانهای عمومی مانند خوابگاهها ،پادگانها ،رستورانها و دیگر مکانهایی که مایع ظرفشویی مدام مورداستفاده قرارمی گیرند،مایعات با حجم بیشتر مناسب می باشد هم ازاینکه حجم بیشتری دارند وهم قیمت مقرون به صرفه ای دارند.

مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری تندیس

شرکت مایع ظرفشویی غلیظ تندیس

مایعات ظرفشویی که در شرکت تندیس تهیه و تولیدمیشوند بسیار غلیظ و باصرفه هستند.علاوه براین قیمت خوب و ارزانی دارند ازاین رو در بازار داخل همیشه مورد تقاضای زیادی هستند.بنابراین حجم بالای تقاضا،کارخانه تندیس را تشویق به تولید مایع خوب و با کیفیت می کند درراستای بهبود کیفیت مایع ظرفشویی،محصولی مرغوب تر و باقدرت پاک کنندگی بالا طراحی و تولید می شود.محصولات شوینده تندیس به دو روش حضوری و غیرحضوری به فروش گذاشته می شوند.عمده فروشان و پخش کننده های موادشوینده از خریداران عمده محصولات تندیس هستند.این گروه بعد از خرید و دریافت کالا،آنهارا به واحدهای کوچکتر و خرده فروشها و فروشگاهها می فروشند تا بدینوسیله کالا به دست مصرف کننده نهایی برسد.

مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری تندیس

ارزان ترین مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی یا ریکا تندیس باقدرت پاک کنندگی بالاو اثرگذاری خوب درشستشو،قیمت خوب و ارزانی دارد .مایع ظرف شویی تندیس با اینکه غلظت بالایی دارد اما حین شستشو با آبکشی کامل و درست،ازسطح ظرف پاک شده و اثری ازخودبرجای نمی ماندوهمین امر باعث می شود بوی بدظروف موقع شستشو ازبین می رود.
قیمت پایین محصولات شوینده تندیس ،باعث شده است فروش بیشتری داشته باشد.مایع ظرفشویی تندیس ،ظروف را بسیارتمیز و درخشان می کند وآنهارا کاملا ضدعفونی می کند.مایع ظرف شویی همچنین برای سطوح چرب آشپزخانه،اجاق گاز وهود،سرویس بهداشتی،سطوح سرامیکی،ضدعفونی دست، شستشوی لباسهای کوچک،شستشوی خوردو و …کاربرددارد.

مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری تندیس

شوینده با کیفیت تندیس

شرکت تندیس درسطح استان قزوین واقع می باشد.این شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی خبره و مهندسین با تجربه ،وبا به کارگیری مواداولیه با کیفیت،موادشوینده مرغوب و باقدرت پاک کنندگی بالا طراحی و تولید میکند.تندیس با استفاده از اسانس و عصاره گلها و گیاهان سعی دارد محصولی متنوع به بازار عرضه کند.محصولات شوینده تندیس با عطرها و رایحه های گوناگون و رنگهای جذاب،مصرف کننده را به سمت خود جذب می کنند.همچنین تندیس محصولات با قیمت پایین روانه بازار کرده است.وتوانسته است سهم بیشتری از بازارشوینده را دردست بگیرد.

ویژگی های مایع ظرفشویی

۱- تمیز کنندگی قوی:
مایع ظرفشویی دارای تاثیرات تمیز کننده قوی بر روی لکه ها و روغن های مانده در ظروف است.

۲- استفاده از مواد مفید:
بیشتر مایعات ظرفشویی امروزه بدون حاوی مواد مضر و سمی هستند و برای مصرف کنندگان ایمن هستند.

۳- خواص مضاد باکتری:
برخی از مایعات ظرفشویی حاوی مواد ضد باکتری هستند که می توانند باکتری ها و میکروب ها را از بین ببرند و به پاکیزگی بهتری در آشیانه ها منجر شوند.

۴- عملکرد شیمیایی فوق العاده:
مایع ظرفشویی دارای خواص شیمیایی قوی است و می تواند به آسانی روغن ها و چربی ها را برداشت کند.

۵- عملکرد لکه گیر:
برخی از مایعات ظرفشویی می توانند لکه های مختلف را از روی ظروف بردارند و به آنها برگردانند.

۶- بوی خوب:
برخی از مایعات ظرفشویی دارای عطر و بوی خوبی هستند که به ظروف عطر و بوی مناسبی می دهند.

۷- قابلیت رسوب نکردن:
بسیاری از مایعات ظرفشویی حاوی موادی هستند که مانع از رسوب گذاری لکه ها روی ظروف می شوند. و بهانه ای برای کاهش نیاز به تمیز کردن عمقی ظروف هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *