مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مایع ظرفشویی یک لیتری تندیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

مایع ظرفشویی 1 لیتریمایع ظرفشویی یک لیتری طرح پریلمایع ظرفشویی 1 لیتریمایع ظرفشویی یک لیتری طرح جاممایع ظرفشویی 1 لیتریمایع ظرفشویی یک لیتری طرح اوهمایع ظرفشویی 1 لیتریمایع ظرف شویی فلهمایع ظرفشویی 1 لیتریقیمت مایع ظرف شویی
مایع ظرفشویی جام 1لیتری

مایع ظرفشویی یک لیتری در آشپزخانه در طول روز چندین و چند بار مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور استفاده بهینه از مایعات ظرف شویی باید جستجو کرد و مایعی را تهیه و خریداری کرد که دارای کیفیت خوب بوده و استاندارد باشد. برای دسترسی رایگان به مشاوره به منظور خرید این شوینده مرغوب می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمائید.

مایع ظرفشویی 1 لیتری

مایع ظرفشویی یک لیتری طرح پریل

همانطور که می دانید مایع ظرفشویی پریل در ایران هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ برند معروف ترین و بهترین شوینده ظرف می باشد. شرکت تندیس برای اینکه پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان به این شوینده پر مصرف شود با تولید مایع ظرف شویی طرح پریل گامی بلند در این خصوص برداشت. این اقدام با عکس العمل مناسب نیز از سمت مشتریان و مصرف کنندگان مواجه شد. چرا که شکل زیبا و قیمت مناسب در کنار کیفیت خوب آن بسیار نمود پیدا می کرد. طرح پریل از نظر ظاهر کاملا شبیه پریل بوده ولی از نظر مبلغ نصف هزینه را شامل مصرف کنندگان می کند.

مایع ظرفشویی 1 لیتری

مایع ظرفشویی یک لیتری طرح جام

یکی دیگر از مایعات ظرفشویی که در رده های بالای معروفیت در ایران هست ریکا جام هست. این مایع به عنوان قدیمی ترین شوینده ظرف در ایران هست. کارخانه تندیس برای اینکه پاسخ تقاضای بسیاری از مشتریان را که بدنبال طرح جام بودند را بدهد مایع ظرف طرح جام را کاملا شبیه به آن تولید نمود. شایان ذکر است که این مایع ظرف از لحاظ کیفی بسیار نزدیک و حتی برتر از خود جام بوده ولی از نظر قیمتی قیمت کمتری داشته و هزینه کمتری را به مصرف کننده تحمیل می کند.

مایع ظرفشویی 1 لیتری

مایع ظرفشویی یک لیتری طرح اوه

از دیگر مایعات ظرف شویی که در بازار شوینده های کشور دارای طرفداران زیادی با توجه به کیفیت و نوع طراحی آن دارد مایع ظرف اوه است. شرکت ما در اقدامی مشابه برای اینکه محصولی یکسان را ولی با قیمتی کمتر به مشتریانش ارائه دهد مایع ظرف طرح اوه را در شکل استوانه ای به بازار شوینده ایران معرفی نموده است. این بطری استوانه ای شکل در اوزان :
* ۷۰۰ گرم
* ۷۵۰ گرم
* ۱۰۰۰ گرم
تولید و عرضه می شود. لازم بدکر است که این محصول از نقطه نظر کیفی دارای استاندارد ایران بوده و بسیار هم مورد پسند واقع شده است.

مایع ظرفشویی 1 لیتری

مایع ظرف شویی فله

در کنار تولید مایعات ظرفشویی ۱ لیتری که حجم بسیار زیادی از خربداران را با سمت خود جذب نموده است، مایعات ظرفشویی فله را نیز می توان در سفارشات مشتریان به وفور یافت. این مایعات فله در گالن های ۱۰ لیتری و ۲۰ لیتری مطابق تقاضای مشتریان تولید می شود. این مایعات فله در اسانس های توت فرنگی، پرتقال و سیب عرضه می شود

مایع ظرفشویی 1 لیتری

قیمت مایع ظرف شویی

علی رقم اینکه این شوینده در بازار ایران چندین سال هست که در حال توزیع شدن هست و در تمامی فروشگاه ها و مغازه ها دیده می شود ولی قیمت آن نسبت به دیگر رقبایش کمتر می باشد. همین نکته باعث شده است اقبال خریداران به خرید و مصرف مایع ظرفشویی تندیس هر روز در حال افزایش باشد.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *