مایع دستشویی ۲۰ لیتری تندیس

مایع دستشویی ۲۰ لیتری تندیس

مایع دستشویی ۲۰ لیتری تندیس که تولید شده در کارخانه محصولات تندیس می باشد. یکی از محصولات شوینده و ضد عفونی کننده تندیس است که با قیمت مناسب و کیفیت عالی به فروش می رسد. مایع دستشویی ۲۰ لیتری تندیس با حجم بالا و درون گالن های بزرگ تهیه شده. ودر مراکز فروش و بازارهای کشور توزیع می شود. برای خرید عمده این مایع های ضد عفونی کننده و
بهداشتی با تخفیفات ویژه نوروزی به وب سایت های ما مراجعه نمائید.

 

مایع دستشویی ۲۰ لیتری تندیس

فواید استفاده از مایع دستشویی ۲۰ لیتری تندیس

به طور معمول مایع های دستشویی با حجم بالا بیشتر در اماکن و مراکز عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. مراکزی که بیشترین مصرف مایع های دستشوی ۲۰ لیتری تندیس را در کارنامه خود ثبت کرده اند عبارتنداز….

  1. بیمارستان ها دولتی و خصوص
  2. درمانگاه های بهداشت و خانواده
  3. ادارات دولتی و خصوصی
  4. کارخانه ها وشرکت های تولیدی

که شستشوی مکرر دست در این اماکن از سرایت یک نوع ویروس از شخصی به شخص دیگر جلوگیری می کند وجود مایع های دستشویی ۲۰ لیتری تندیس و یا مایع هایی با حجم های بالا درمکان های عمومی ضروری می باشد زیرا استفاده از مایع های دستشویی کوچک پمپی با حجم پائین در این مکان ها به صرفه نبوده و به زودی با اتمام می رسد.

شاین ذکر است این محصولات شوینده تندیس در سایزها و اندازه های متفاوت از لحاظ کیفیت و کمیت با هم برابر هستند فقط بخاطر قیمت وباصرفه بودن با هم یکی نیستند.

 

مایع دستشویی ۲۰ لیتری تندیس

ضرورت شستن دستها با مایع های دستشویی تندیس

از گذشته تاکنون شست شوی دستها با مواد ضد عفونی کننده مختلف ادامه دار بوده است. ولی امروزه محققان به این نتیجه رسیده اند که ضد عفونی دست نه تنها در سلامت خود شخص. بلکه در سلامت افراد جامعه بسیار موثرو مفید می باشد. شیوع بسیاری از بیماری های واگیرداراز دست های آلوده به میکروب و ویروس آغاز می شود زیرا دست ها تنها عضوی از بدن هستند که روزانه اجسام بسیار زیادی را لمس می کنند لمس یک شی آلوده به ویروس و سپس انتقال آن به دستی دیگر جامعه ای را آلوده و بیمار می کند. که این امر مهم امروزه در مورد بیماری کوید
۱۹ به اثبات رسیده است. تولید مایع های دسششویی تندیس با کیفیت های خوب و در حجم های متفاوت مانند…

  • مایع های پمپی نیم لیتری تندیس
  • مایع های دستشویی ۲۰ لیتری تندیس
  • مایع های دستشویی ۱۰ و ۴ لیتری تندیس

در شستشوی مکرر دستها با این مایع ها از این مشکلات بزرگ جلوگیری می کند.

 

مایع دستشویی ۲۰ لیتری تندیس

مصرف مایع های دستشویی پمپی تندیس

مایع دستشویی پمپی تندیس که به دو دسته تقسیم می شوند :

  1. مایع های دستشویی پمپی غلیظ تندیس
  2. مایع های دستشویی فوم تندیس

هر دوی این مایع های دستشویی برای شستشوی دست در منازل به کار می روند ومعمولا با حجم نیم لیتری در بازار عرضه و به فروش می رسند. استفاده از این مایع های پمپی در مکان های شلوغ و پر مصرف توصیه نمی شود. مایع های دستشویی پمپی که دارای بهترین مواد تشکیل دهنده هستند برای ضد عفونی دست بسیار مناسب می باشند. انتخاب هر کدام از این مایع های
دستشویی غلیظ پمپی و فوم تندیس به خود مصرف کننده بستگی دارد اگر چه مایع های دستشویی فوم نسبت به مایع های پمپی معمولی بسیار با صرفه هستند.

ولی باید ذکر شود که مایع های دستشویی ۲۰ لیتری تندیس و دیگر مایعات حجمی حتماً باید درون ظروف پمپی مخصوص مورد مصرف قرار گیرند تا از اصراف بی رویه محصولات شوینده جلوگیری به عمل آید.

 

مایع دستشویی ۲۰ لیتری تندیس

فروش انواع مایع های دستشویی تندیس

امروزه فروش انواع محصولات شوینده و مایع های دستشویی تندیس با اینترنت و به صورت آنلاین بسیار آسان شده است. اگر به کانال های تلگرامی محصولات شوینده مراجعه کنید. تنوع محصولات شوینده ی تندیس را خواهید دید. پس با شماره های درج شده ما تماس بگیرید. تا شما رادر خریدی آسان و رایگان یاری کنیم.

ویژگی های یک مایع دستشویی خوب

۱٫ تمیز کنندگی موثر: مایع دستشویی باید بتواند به خوبی کثیفی و روغن را به دور بزند و کف دست را تمیز کند.

۲٫ ضد عفونی کننده: مایع دستشویی باید حاوی موادی باشد که باکتری ها و ویروس ها را به خوبی از بین ببرند و به کنترل عفونت ها کمک کنند.

۳٫ نرمی و ملایم بودن: مایع دستشویی باید نرم و ملایم بر روی پوست دست باشد تا از تحریک و خشک شدن پوست جلوگیری کند و پوست را نرم و لطیف نگه دارد.

۴٫ تراکم مناسب: مایع دستشویی باید تراکمی مناسب داشته باشد که بین دستان راحت پخش شود و بلافاصله بیفتد.

۵٫ بوی خوب: مایع دستشویی باید بوی خوبی داشته باشد تا دستان شما پس از استفاده از آن تا حد ممکن خوشبو باشند.

۶٫ کمی مصرف: مایع دستشویی باید با نرمال استفاده تا زمان کافی پخش شود و مصرف آن را تا حد ممکن تنظیم کند.

۷٫ حاوی مواد معدنی و مرطوب کننده: مایع دستشویی می تواند حاوی موادی باشد که به پوست دست تغذیه می دهد و آن را مرطوب نگه می دارد.

۸٫ قیمت مناسب: مایع دستشویی باید به قیمتی مناسب و با توجه به کیفیت خود در دسترس باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *