قیمت و خرید انواع دستمال کاغذی

قیمت و خرید انواع دستمال کاغذی

کارخانه‌ پاکال با تولید و فروش دستمال های لطیف و بسیار زیبا در صدر تولیدکنندگان می باشد.تمامی خریداران و بنکداران برای دریافت لیست قیمت و خرید انواع دستمال کاغذی می توانند با کادر فروش تماس حاصل کنند.

دستمال کاغذی اقتصادی چیست ؟

یکی از انواع دستمال کاغذی هایی که تمامی شرکت ها تولید می‌کنند دستمال کاغذی اقتصادی است. اولین باری که این دستمال ها تولید شد در همین کارخانه پاکال بود. تعداد و وزن این دستمال های اقتصادی هم کاملا با هم متفاوت است.

به این ترتیب که در یک بسته ی اقتصادی ممکن است ۵ بسته دستمال قرار گیرد. و در بسته های دیگر ۱۰ عددی باشد. ممکن است وزن هر بسته بندی هم با هم فرق کند. در کل این دستمال ها از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت و خرید انواع دستمال کاغذی

دستمال کاغذی ها چند نوع هستند؟

همه مدل ها با توجه به نوع مصرف خانوارها و ارگان های مختلف با هم متفاوت است.

دستمال ها از نظر کاربرد به چند نوع تقسیم می‌شود:

۱- دستمال تبلیغاتی

۲- دستمال های رستورانی

۳-دستمال کاغذی شرکتی

۴- دستمال سفره و…

هرکدام در مکان های مخصوصی استفاده می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد مثلا ؛مورداول برای تبلیغات چیزهای مختلفی کاربرد دارددمثلا برای کترینگ ها و ساندویچی های بزرگ که قصد برند شدن دارند. یا دستمال های سفره که مخصوص پاک کردن سفره و مخصوص خانم هایی که به نظافت اهمیت بیشتری دارند و حساس هستند و بعد از استفاده دستمال را دور می اندازند.

قیمت و خرید انواع دستمال کاغذی

خصوصیات دستمال کاغذی

همه افراد و حتی خود ما برای خرید یک محصول به صورت اقتصادی حساسیت های خاصی را به خرج می‌دهیم. قبل از خرید موارد خاص و مهمی را در نظر می‌گیریم از جمله:* قیمت خوب داشته باشد* از لطافت و کیفیت بالایی بر خوردار باشد* از نظر زیبایی هم منحصر به فرد باشد.

چرا که ما اینها را بر روی میزهای پذیرایی و در مقابل و دید میهمانان عزیز قرار می‌دهیم و اینگونه می پسندیم که از هر نظر منحصر به فرد باشد.

قیمت و خرید انواع دستمال کاغذی

خصوصیات دستمال کاغذی از نظر کیفیت

کیفیت دستمال کاغذی به عنوان یک محصول بازاریابی زیادی است که مشتریان در انتخاب آن به کیفیت آن توجه داشته و مرتبط با آن قیمت خرید را تعیین می‌کنند. برخی از خصوصیات کیفیت دستمال کاغذی شامل موارد زیر می‌باشد:

۱- ضخامت: دستمال کاغذی با ضخامت مناسب عرضه شده بهتر عمل کرده و از پاره شدن و پاره نشدن زیاد جلوگیری می‌کند.

۲- جذب آب: دستمال کاغذی با توان جذب آب بیشتر، بهتر در مقابل گرد و غبار و آب قرار می‌گیرد.

۳- محکمیت: دستمال کاغذی باید محکم و مستحکم باشد تا هنگام استفاده از آن شکسته و پاره نشود.

۴- اندازه: اندازه مناسب دستمال کاغذی نیز یکی دیگر از موارد مهم در کیفیت آن است. به عنوان مثال، دستمال کاغذی بزرگتر باید ضخیم‌تر باشد تا قوی‌تر عمل کند.

۵- طراحی: طرح و الگوی دستمال کاغذی نیز می‌تواند به کیفیت آن کمک کند. طرحی جذاب و مطابق با حس مشتریان بهتر در کاربرد آن اثر خواهد داشت.

۶- استحکام پیچیدگی: استحکام پیچیدگی دستمال کاغذی برای استفاده از آن در مکان‌های عمومی بسیار مهم است. استحکام قابل قبول پیچیدگی آن، فرایند استفاده و رفع آن را آسان می‌سازد.

قیمت دستمال کاغذی اقتصاد ی

آیا می دانید چرا نام این دستمال ها را اقتصادی قرار داده اند؟

ما در اینجا به این سوال پاسخ خواهیم داد؟ کالای دستمال کاغذی از نظر اینکه یکبار مصرف است. و از لحاظ بهداشتی هم از اهمیت بالایی برخوردار است. و در هر خانه ای جزء پر مصرف ترین کالاهاست. خانوارها آن را در بسته بندی های بزرگ که همان اقتصادی است. خریداری می‌کنند. و در جعبه هلی زیبا که در منزل دارند. قرار می‌دهند و در معرض استفاده قرار می‌دهند.

قیمت و خرید انواع دستمال کاغذی

تخفیفات زیاد برای عمده فروش های دستمالهای کاغذی

خریداران و فروشندگان عمده به ازای خرید ۱۰۰ کارتن دستمال کاغذی اقتصادی ۲۰ کارتن اشانتیون دریافت می‌کنند. همینطور خریداران حق انتخاب دارند و اشانتیونهای خود را می توانند کالاهای دیگر و مدنظر خودشان را انتخاب کنند.

این شرکت انواع خمیر دندان، دستمال کاغذی و خمیر دندان را با شرایط ویژه و تخفیفات استثنایی ارائه می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *