دستمال کاغذی

کارخانه‌ پاکال با تولید و فروش دستمال های لطیف و بسیار زیبا در صدر تولیدکنندگان می باشد.تمامی خریداران و بنکداران برای دریافت لیست قیمت و خرید انواع دستمال کاغذی می توانند با کادر فروش تماس حاصل کنند.

دستمال کاغذی اقتصادی چیست ؟

یکی از انواع دستمال کاغذی هایی که تمامی شرکت ها تولید می‌کنند دستمال کاغذی اقتصادی است. اولین باری که این دستمال ها تولید شد در همین کارخانه پاکال بود. تعداد و وزن این دستمال های اقتصادی هم کاملا با هم متفاوت است.

به این ترتیب که در یک بسته ی اقتصادی ممکن است ۵ بسته دستمال قرار گیرد و در بسته های دیگر ۱۰ عددی باشد. ممکن است وزن هر بسته بندی هم با هم فرق کند. در کل این دستمال ها از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

دستمال کاغذی

دستمال کاغذی ها چند نوع هستند؟

دستمال های تولیدی از نظر قیمت و نوع بسته بندی در چندین مدل تولید می‌شوند. همه مدل ها با توجه به نوع مصرف خانوارها و ارگان های مختلف با هم متفاوت است.

[highlight-red bcolor=”#c600c7″ align=”center” ]دستمال ها از نظر کاربرد به چند نوع تقسیم می‌شود:[/highlight-red]

۱- دستمال تبلیغاتی

۲- دستمال های رستورانی

۳-دستمال کاغذی شرکتی

۴- دستمال سفره و…

هرکدام در مکان های مخصوصی استفاده می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد مثلا ؛مورداول برای تبلیغات چیزهای مختلفی کاربرد دارددمثلا برای کترینگ ها و ساندویچی های بزرگ که قصد برند شدن دارند. یا دستمال های سفره که مخصوص پاک کردن سفره و مخصوص خانم هایی که به نظافت اهمیت بیشتری دارند و حساس هستند و بعد از استفاده دستمال را دور می اندازند.

دستمال کاغذی

خصوصیات دستمال کاغذی

همه افراد و حتی خود ما برای خرید یک محصول به صورت اقتصادی حساسیت های خاصی را به خرج می‌دهیم. قبل از خرید موارد خاص و مهمی را در نظر می‌گیریم از جمله:* قیمت خوب داشته باشد* از لطافت و کیفیت بالایی بر خوردار باشد* از نظر زیبایی هم منحصر به فرد باشد.

چرا که ما اینها را بر روی میزهای پذیرایی و در مقابل و دید میهمانان عزیز قرار می‌دهیم و اینگونه می پسندیم که از هر نظر منحصر به فرد باشد.

دستمال کاغذی

قیمت دستمال کاغذی اقتصاد ی

[highlight-red bcolor=”#c600c7″ align=”center” ]آیا می دانید چرا نام این دستمال ها را اقتصادی قرار داده اند؟[/highlight-red]

ما در اینجا به این سوال پاسخ خواهیم داد؟ کالای دستمال کاغذی از نظر اینکه یکبار مصرف است و از لحاظ بهداشتی هم از اهمیت بالایی برخوردار است و در هر خانه ای جزء پر مصرف ترین کالاهاست خانوارها آن را در بسته بندی های بزرگ که همان اقتصادی است خریداری می‌کنند و در جعبه هلی زیبا که در منزل دارند و باسلیقه ی خانم خانه خریداری شده است قرار می‌دهند و در معرض استفاده قرار می‌دهند.

دستمال کاغذی

تخفیفات زیاد برای عمده فروش های دستمالهای کاغذی

معمولا در هر شرکت تولید کننده ای برای خرید های بالا و تناژی تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته می‌شود. شرکت پاکال هم از این امر مستثنی نیست و تخفیفات نقدی و حتی اشانتیون های فروش کالایی برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

به این ترتیب که خریداران و فروشندگان عمده به ازای خرید ۱۰۰ کارتن دستمال کاغذی اقتصادی ۲۰ کارتن اشانتیون دریافت می‌کنند. همینطور خریداران حق انتخاب دارند و اشانتیونهای خود را می توانند کالاهای دیگر و مدنظر خودشان را انتخاب کنند.

این شرکت انواع خمیر دندان، دستمال کاغذی و خمیر دندان را با شرایط ویژه و تخفیفات استثنایی ارائه می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *