قیمت موادشوینده بهریز

قیمت موادشوینده بهریز

کارخانه بهریز یکی از موفق ترین کارخانه های تولید موادشوینده درکشوراست.این کارخانه در جهت رعایت حقوق مصرف کننده گام بزرگی برداشته و تولیدات خودرا با کیفیت بالاو مرغوبیت کم نظیر با قیمتهای بسیارمناسب دراختیار مصرف کننده نهایی قرارمیدهد.شوینده های که با برند بهریز دراین کارخانه تولیدمیشوند شامل:انواع مایعات دستشویی و ظرفشویی(درحجمها و اندازه ها و اسانسهای متفاوت) ،شامپو سدر و شامپو بابونه و ازاین قبیل شوینده جات میباشد.

قیمت موادشوینده بهریز

ترکیبات موادشوینده بهریز

درساخت شوینده های تولیدی بهریز ،سعی شده است از ترکیبات ملایم وسازگار با پوست استفاده شود تا حساسیت و آلرژی و حتی شاید اگزما به حداقل برسد و مصرف کننده بتواند بدون نگرانی ازاین شوینده ها استفاده کند.

قیمت موادشوینده بهریز

موادشوینده و مایع دستشویی بهریز

مایع دستشویی بهریز در اندازه وحجمهای مختلف و با رایحه خوش ومتنوع ،طراحی و تولیدوروانه بازار مصرف میشوند.همچنین با فرمولاسیون ملایم ودرعین حال ضدعفونی کنندگی قوی،شوینده ای بسیار مناسب جهت حفظ بهداشت دست وضدعفونی دست میباشد.این مایعات در رنگها و رایحه های جذاب ودربسته بندی های متنوع در بازار موجودمیباشند و همواره تقاضای زیادی از طرف مصرف کننده داشته اند.

قیمت موادشوینده بهریز

مایع ظرفشویی بهریز

در حجمهای ۱لیتری و ۴لیتری با رنگ و اسانس متنوع،تولیدشده و بعدازفروش دراختیارمصرف کننده قرارمیگیرند.قدرت پاک کنندگی وضدعفونی مایع ظرفشویی بهریز بسیار فوق العاده بوده و درخشندگی خاصی رابه ظروف میدهد و درضمن آسیبی به پوست دست واردنمیکند.البته همواره توصیه شده است هنگام شستشوی ظروف تاحدامکان از دستکش استفاده شود.این مایعات ظرفشویی به علت قیمت پایینی که داردبسیارموردعلاقه مصرف کنندگان قرارگرفته است.

قیمت موادشوینده بهریز

شامپو بابونه و شامپو سدر بهریز

شامپوهای تولیدی بهریز بسیار مرغوب و باکیفت بوده و باقیمت مناسب به فروش میرسند.شامپوهای بهریز با بهره گیری از اسانس گیاهان دارویی و خواص آن ازجمله بابونه و سدر،برای سلیقه های گوناگون شوینده ای مناسب تولید کرده است.این شامپوها سبب تقویت ریشه وساقه موشده و ریزش مورامتوقف میکنند همچنین باعث نرمی وشادابی موی سر میشوند.شامپو بابونه و سدر بهریز با اثربخشی عالی و قیمت ارزان،درسطح بازار ازفروش بسیار خوبی برخورداراست و این امر تولیدکنندگان این شرکت را تشویق میکند تا درراستای تولید شامپوهای اختصاصی دیگر تلاش کنند و بتوانند باتنوع در اسانس و رایحه شامپو،بازهم محصولاتی باصرفه اقتصادی طراحی و تولید کنند.

قیمت موادشوینده بهریز

موادشوینده ارزان قیمت بهریز

در راستای تولید موادشوینده بهریز،سعی شده است هزینه های اضافی حذف شوند وضمن اینکه محصولی با کیفیت از خط تولید خارج کنند ،قیمت نهایی آن نیز بالاترنرود.به همین قیمت محصولات شوینده بهریز بسیار ارزان و مقرون به صرفه میباشد و این امر مصرف کننده را تشویق به خرید این محصولات میکند.و باعث شده تقاضای آن روبه افزایش باشد وتولیدکننده را تشویق به تولید محصولی با کیفیت بالاتر و مرغوبتر کند.

ویژگی های پودر لباسشویی خوب

۱- کارآیی بالا:
پودر لباسشویی خوب باید قدرت تمیزکنندگی بالایی داشته باشد و به صورت مؤثر لکه‌ها، کثیفی‌ها و هر نوع آلودگی را از روی لباس‌ها تمیز کند.

۲- حفظ رنگ و بافت:
پودر لباسشویی خوب باید قابلیت مراقبت از رنگ و بافت لباس‌ها را داشته باشد و در حین شستشو از آن‌ها محافظت کند. این ویژگی به عنوان “حفظ رنگ” معروف است.

۳- عدم تحلیل لباس‌ها:
پودر لباسشویی باید لباس‌ها را به صورت لطیف و بهینه شویده، بدون آسیب رساندن به بافت آن‌ها.

۴- بوی خوش‌بو:
پودر لباسشویی خوب باید بوی خوشی به لباس‌ها ببخشد و آن‌ها را معطر کند. این ویژگی به‌عنوان بوی خوب شناخته می‌شود.

۵- ضد باکتری و عفونت:
پودر لباسشویی خوب باید باکتری‌ها و عفونت‌ها را از لباس‌ها حذف کند و تمیزی و ضدعفونی بودن آن‌ها را تضمین کند.

۶- آرامش پوستی:
پودر لباسشویی خوب باید آرامش پوستی را حفظ کند و با کاهش تماس با مواد شوینده ضربه‌های ضد سانسیتیویته به پوست را کاهش دهد.

۷- حساسیت دیداری:
پودر لباسشویی باید در رنگ‌های مختلف و با طراحی جذاب موجود باشد، تا بتواند حساسیت دیداری بیننده را جلب کند.

۸- سازگاری با محیط زیست:
پودر لباسشویی خوب باید دارای فرمول محیط زیستی و بدون مواد نگهدارنده مضر باشد تا بتواند به حفظ طبیعت و محیط زیست همکاری کند.

به طور کلی، پودر لباسشویی خوب باید تمامی نیازهای شستشوی لباس‌ها را برطرف کند و در عین کارآیی بالا، به سلامت و حفظ محیط زیست و مصرف بهینه منابع اهمیت بدهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *