قیمت خمیر دندان

خمیر دندان یک کالای بهداشتی به حساب می آید و انواع مختلفی دارد از جمله آنها خمیر دندان جرم گیر است که در ایران تنها شرکت پاکال آن را تولید می‌کند و قیمت مناسبی هم برای آن در نظر گرفته است.خمیر دندان مرغوب جرم گیر همانطور که از اسمش پیداست علاوه بر پاک کنندگی خاصیت جرمگیری را انجام می‌دهد.

قیمت خمیر دندان

آیا جرمگیری دندان با خمیر دندان امکانپذیر است؟

اکثر افراد به دلیل اطلاعات ناکافی که دارند و به دلیل شناخت کمی که در مورد انواع خمیر دندان ها و کارایی آنها دارند برای جرمگیری دندانها به دندانپزشکی ها مراجعه می‌کنند و هزینه های گزافی را صرف این موضوعات می‌کنند و زیان هایی را هم به دندانهای خود وارد می‌کنند که باعث از بین رفتن مینای دندانهای آنها می‌شود. ما در اینجا شما را بیشتر با خواص و کارایی خمیر دندان جرمگیر آشنا می‌کنیم تا هم به مرور زمان و بدون آسیب رساندن به دندانها بتوانید جرمگیری را در منزل انجام دهید.

قیمت خمیر دندان

کارایی خمیر دندان جرمگیر + قیمت

خمیر دندان‌ جرمگیر یکی از شاهکارهای تولید شرکت پاکال است که مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان شده است به این دلیل فروش آن هم روز به روز افزایش می یابد. چرا که بدون آسیب رساندن به مینای دندان، هم باعث می شود که پلاک های دندانی روی دندان تشکیل نشود و هم اینکه باعث جرمگیری دندان ها می‌شود و جرم های روی دندانها را در ابتدا کمرنگ کرده و درنهایت و به مرور زمان ، در زمان کوتاهی از بین می‌برد.و باعث درخشندگی و سفیدی دندانها می‌شود.

امروزه با توجه به مصرف روزافزون انواع مختلف شیرینی، شکلات و تنوع بالای غذاهای فست فود میزان تشکیل جرم و پلاک بر روی دندانها با گسترش فزاینده ای روبرو شده است. از این رو برای اینکه بتوان از این مواد غذایی استفاده نمود و همزمان بتوان برای شستشو و تمیزی دندانها راهکار مناسبی پیدا کرد باید از خمیر دندان مناسب بهره برد.

خمیر دندانهای ضد جرم شرکت پاکال از برترین تولیدات بهداشتی این مجموعه می باشد که به شما توصیه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *