خرید خمیر دندان

تهران به دلیل وسعت زیادی که دارد و به دلیل جمعیت بالا و پایتخت بودن بزرگترین قطب فروش مسواک در تمامی حوزه ها می باشد و در مورد خمیر دندان هم اینگونه است و بهترین برندهای موجود دربازار را در تهران باید جستجو کرد وخریداری کرد. تمامی بنکداران از سراسر ایران برای خرید به بازارهای خرید و فروش در تهران مراجعه کرده و برای خرید اقدام می کنند.

نماینده فروش مسواک در تهران

تهران به دلیل اینکه از نظر مسافتی بزرگ و وسیع است و یک نماینده فروش نمی‌تواند آن را ساپورت کند به این دلیل برای مناطق مختلف نمایندگانی در همان منطقه انتخاب شده و بار به قیمت کارخانه و با درصدهاي تخفیفی برای آنها ارسال می‌شود تا بتوانند بدون هیچ دغدغه و نگرانی و با تمرکز بالا بتوانند کار پخش مسواک را در‌مناطق مشخص شده انجام دهند و این سود آوری دو طرفه هم برای فروشندگان و هم برای کارخانه می باشد.

مسواک ارزان قیمت در تهران

بسته بندی و کیفیت دو مشخصه اصلی در تعیین قیمت بر روی محصول می باشد و در مورد کالای مسواک هم این اصل صدق می‌کند. در مورد بسته بندی اینکه اگر کالاها به صورت فله ای باشد قیمت ارزان تر است اگر به صورت سلفونی بسته بندی شود قیمت متوسط می باشد و اگر به صورت کارتی یا پک باشد به مراتب هم کیفیت و هم قیمت بالاتر است. در مورد کیفیت هم این اصل برقرار است که از بهترین مواد اولیه در تولید مسواکها آن استفاده شده و همچنین از پدهای نرم و مخصوص زبان شوی استفاده میشود و حتی داشتن درپوش برای مسواک در قیمت آن تاثیر دارد در کل قیمت به نوع تولید و کیفیت و بسته هایی که مسواکها در آن تولید می‌شود بستگی دارد.

مسواک

تقاضای مسواک در بازارهای فروش

در زمان های دور و دراز که مسواک تولید نمی‌شده و در بازار به فراوانی یافت نمی شد و مردم هم فرهنگ استفاده از مسواک را نداشتند و دندان های خود را با مسواکهای دست ساز چوبی و به جای خمیر دندان هم از نمک یا گیاههای مختلف که باعث ضدعفونی کردن و تمیز کرون دندان می شد استفاده می‌کردند اما در جامعه کنونی که کمتر کسی یافت می شود که از مسواک استفاده نکند و همگی افراد به دنبال کالاهایی با کیفیت و قیمت مناسب می‌گردند تابتوانند از آن خریداری کنند و در طول روز و درسه نوبت استفاده کنند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *