قیمت مایع ظرفشویی طرح جام

فروشگاه مایع ظرفشویی ارزان قیمت

فروشگاه مایع ظرفشویی ارزان قیمت ، مایع ظرفشویی با قیمت بسیار مناسب و ارزان به دست مصرف کننده می رساند . این مایعات ارزان قیمت کیفیت بسیار بالایی دارند و از قدرت شویندگی خوبی برخوردارند. مایعات ظرفشویی در طرح ها و رنگ ها و اندازه های متفاوت کوچک و بزرگ تولید و عرضه می شوند. ریکا از جمله مواد شوینده پر مصرف در بین انواع مصرف کنندگان هستند.

فروشگاه مایع ظرفشویی ارزان قیمت

مایع ظرفشویی ارزان قیمت

مایع ظرفشویی ارزان با ارائه کیفیت بی نظیر توانسته اند رضایت مصرف کننده را جلب کنند. این مایعات همواره بازار فروش خوبی دارند. مایع ظرفشویی ارزان از قدرت شویندگی بسیار خوبی برخوردارند و شستشوی مناسبی را به همراه دارند. این مایعات در رایحه های دلپذیر و متفاوت طراحی شده اند و مرغوبیت بالایی دارند.‌مایع ظرفشویی با قیمت بسیار مناسب در سطح فروشگاههای عرضه مواد شوینده یافت می شود.

فروشگاه مایع ظرفشویی ارزان قیمت

فروش ریکا ارزان قیمت

فروش مایع ظرفشویی همانند سایر محصولات شوینده تولید شرکت از طریق فروش حضوری و مستقیم و غیر حضوری یا اینترنتی صورت می گیرد . مایع ظرفشویی از آنجایی که مصرف بالایی دارد فروش نسبتا بیشتری دارد. این‌مایعات در اندازه های ۱لیتری و بیشتر در بسته بندی های جالب ارائه می شوند . مایع ظرفشویی علاوه بر شستشوی انواع ظروف، قدرت ضدعفونی بسیار خوبی دارد .

فروشگاه مایع ظرفشویی ارزان قیمت

مایع ظرفشویی با کیفیت

این مایعات قدرت کف کنندگی و شویندگی بالایی دارند. مایع ظرفشویی با ترکیبات خاص خود تمام چربی ها را از سطح ظروف از بین برده و آنها را تمیز و درخشان می کنند . این مایعات با کیفیت از رایحه های خوشی هم برخوردارند و همین امر باعث شده تا بوی بد ظروف را از بین ببرند‌. مایع ظرفشویی ارزان قیمت شستشوی مناسبی را به همراه دارند و تمام آلودگی ها را از بین می برند.

فروشگاه مایع ظرفشویی ارزان قیمت

انواع ریکا ارزان قیمت

ریکا با کیفیت که در شرکت تولید می شود در اندازه های متفاوت بسته بندی می شوند.این مایعات در اندازه هلی ۱لیتری ، ۴ لیتری و بیشتر در بسته بندی های متفاوت عرضه می شود. مایع ظرفشویی در رایحه های متنوع و با عصاره گلها و میوه ها و دررنگ های بسیار جالب تولید می شوند . این مایعات مرغوب و با کیفیت همواره توانسته‌اند رضایت مصرف کننده را جلب کنند. قیمت این مایعات با کیفیت بسیار ارزان بوده و به راحتی در دسترس مصرف کننده قرار می گیرند.

فروشگاه مایع ظرفشویی ارزان قیمت

کاربرد مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی علاوه بر شستشوی انواع ظروف کاربرهای دیگری هم دارد. این مایعات پرمصرف جهت شستشوی لباس هم استفاده می شوند . این مایعات با کیفیت همچنین قدرت ضدعفونی کنندگی بسیار خوبی دارند و برای ضد عفونی کردن دستها و سطوح می توان مورد استفاده قرار داد .مایع ظرفشویی با قدرت پاک کنندگی خوبی که دارد تمام لکه ها و چربی ها را از سطوح چرب آشپزخانه و دیگر سطوح به راحتی پاک می کند.

ترکیبات بکار رفته در مایع ظرفشویی

۱٫ آب:
آب به عنوان حلال اصلی در مایع ظرفشویی استفاده می شود و برای حل کردن سایر ترکیبات استفاده می شود.

۲٫ سورفکتانت:
این ماده به عنوان یک ماده شوینده استفاده می شود و به تمیز کردن روغن، چربی و کثیفی های دیگر کمک می کند.

۳٫ مواد معطر:
این مواد به مایع ظرفشویی اضافه می شوند تا به ظرف مزه و بوی خوبی بدهد.

۴٫ مواد ضد باکتری:
برخی از مایعات ظرفشویی حاوی مواد ضد باکتری هستند که به کشتن باکتری ها و جلوگیری از رشد آنها کمک می کنند.

۵٫ مواد نرم کننده:
معمولاً موادی مانند گلیسیرین و مواد نرم کنده دیگر به مایع ظرفشویی اضافه می شوند تا پوست دست ها را نرم کنند و تماس مستقیم با مواد شیمیایی تنظیم کننده را کاهش دهند.

۶٫ مواد محیط زیستی:
ترکیبات محیط زیستی مانند آنزیم ها و مواد طبیعی مانند سدیم کربنات، استفاده می شوند تا هم ظرف را پاک کنند و هم به محیط زیست کمتر آسیب برسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *