صادرات پودر رختشویی بهریز به ترکمنستان

صادرات پودر رختشویی بهریز به ترکمنستان دریچه ای تازه برای محصولات بهریز می باشد تا بتوان در کنار صادرات محصولات شوینده بهریز پودر های رختشویی خود را نیز در بازار جهانی نیز عرضه کند. ترکمنستان از جمله کشور هایی است که در خرید پودر های با کیفیت رختشویی بهریز به صورت مداوم و مستمر خرید عمده می کند.ما علاوه بر صادرات پودر های بهریز این شوینده های با کیفیت را با قیمت ارزان از طریق وب سایت به فروش می رسانیم.

پودر رختشویی بهریز

کارخانه تولید پودررختشویی بهریز

شرکت سمبل شیمی با نام تجاری تندیس و‌ بهریز انواع محصولات شوینده پودری را در کارخانه ای در شهر قزوین تولید می کند. این کارخانه فعال که در امر تولید مواد شوینده بسیار موفق عمل کرده است توانسته محصولات پودری بهریز را در شهر های مختلف کشور به فروش رسانده و کیفیت این محصول نمونه را به اثبات رساند ولی موفقیت این کارخانه در عرضه تولید پودر های رختشویی فقط فقط به داخل کشور موکول نمی شود. صادرات پودر های رختشویی بهریز به خارج از کشور مانند ترکمنستان گواه این مطلب خواهد بود. تولید کنندگان بهریز برای جلب رضایت مشتری و اینکه مشتری حق انتخاب داشته باشد محصولات پودی بهریز را در حجم های مختلف و با بسته بندی های شیک و‌ متفاوت تولید و توزیع می کنند.

پودر رختشویی بهریز

نحوه خریدار نمایندگی ها و کارخانه ی پودر بهریز

کارخانه تولید محصولات شوینده پس از تولید انواع پودر های دستی و ماشینی ، پاکتی یا فله ای این مواد پودری را به نمایندگی های پخش خود در شهر های مختلف عرضه می کند. این نمایندگی ها وظیفه دارند محصولات پودری بهریز را در تمام سطح استان خود به صورت کلی به فروش رسانند که این مطلب خود نوعی امتیاز به حساب می آیند. ولی کارخانه بهریز در خرید و فروش عمده و کلی از این حقوق بهره مند است که محصولات پودری خود را با مقدار بسیار بالا مستقیما از کارخانه به فروش رساند. ولی شایان ذکر است که صادرات انواع پودر های بهریز از طریق نمایندگی ها و کارخانه ها امکان پذیر می باشد که در این میان کشور ترکمنستان بیشترین خرید را به صورت آنلاین انجام می دهد.

پودر رختشویی بهریز

استقبال بیشتر کشور ها از پودر های فله ای بهریز

همانگونه که گفته شد پودر های بهریز و تاید لباسشویی به دلیل داشتن بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت جز، محصولات صادراتی به حساب می آیند. بعضی از کشور های شمال شرقی و غرب و شرق ایران برای خرید پودر های بهریز اشتیاق زیادی از خود نشان می دهند. آن ها به دنبال بهترین ارزان ترین پودر هستند. ولی در بین انواع پودر های بسته بندی شده و فله ای برندهای مختلف پودر های کیلویی و فله ای بهریز را انتخاب می کنند. زیرا محصولات کیلویی بهریز به دلیل صرفه جویی در هزینه بسته بندی با قیمت مناسب عرضه می شود و تاجران خارجی می توانند با صرف کمترین هزینه مالی از کیفیت پودر را خریداری کنند که هیچ تفاوتی با پودر های بسته بندی شده بهریز ندارد و حتی دارای حجم بیشتر نیز هستند.
تاجران خارجی با خرید حجم زیادی از محصولات پودری فله بهریز از تخفیفات ویژه نیز بهره مند می شوند. پس صادرات پودر های فله بهریز خیلی بیشتر از محصولات پودری دیگر است.

پودر رختشویی بهریز

خرید فروش پودر های صادراتی بهریز

وقتی خرید و فروش آنلاین پودر های بهریز به خارج از مرز های ایران امکان پذیر می باشد چطور ممکن است که این روش برای خرید های داخلی وجود نداشته باشد. با خرید آنلاین و مراجعه به وب سایت پودر های بهریز از مشاوره کارشناسان استفاده کنید و سپس این محصولات پودری را با حجم بالا خریداری نمایید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت پودر رختشویی

۱٫ مارک و برند:
پودر رختشویی که از برندهای معروف و محبوب تولید می‌شوند معمولاً قیمت بالاتری دارند.

۲٫ ترکیبات و ویژگی‌های پودر رختشویی:
پودر رختشویی که ترکیبات خاص و ساختار متمایزی دارند، ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.

۳٫ حجم محصول:
پودر رختشویی های بزرگتر معمولاً قیمت بالاتری دارند. اما در برخی موارد ، حجم بزرگتر تا هزینه بیشتری برای مصرف‌کننده نشان نمی‌دهد.

۴٫ موقعیت مکانی و فروشگاه:
قیمت پودر رختشویی می‌تواند بسته به موقعیت جغرافیایی شما و فروشگاهی که آن را خریداری می‌کنید، متغیر باشد. فروشگاه‌های خرده‌فروشی ممکن است قیمت بیشتری برای پودر رختشویی ها دریافت کنند نسبت به فروشگاه‌های زنجیره‌ای.

۵٫ عوامل اقتصادی:
تغییراتی مانند نرخ ارز، تورم، بهره برداری از منابع طبیعی و افزایش هزینه تولید ممکن است کم یا زیاد شدن قیمت پودر رختشویی را تحت تاثیر قرار دهد.

۶٫ بازار و تقاضا:
در برخی مواقع، تقاضا برای پودر رختشویی های خاص می‌تواند قیمت آنها را بالا ببرد. به خصوص در صورتی که تعداد محدودی از محصول موجود باشد و تقاضا بالا باشد. همچنین تعداد رقبا و رقابت در بازار نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد.

۷٫ محاسبه هزینه‌های تولید:
هزینه تولید پودر رختشویی می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله تامین مواد اولیه، ماشین‌آلات تولید، نیروی کار و … بستگی داشته باشد. این هزینه‌ها در تعیین قیمت نهایی محصول تاثیرگذار هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *