قیمت خمیر دندان

[highlight-red bcolor=”blue” align=”center” ]همیشه خرید و فروش خمیر دندان به عنوان یک کالای بهداشتی مورد توجه افراد قرار گرفته است. با توجه به اینکه این کالای بهداشتی در ارتباط مستقیم و تنگاتنگ با بهداشت و سلامت دهان و دندان ها می باشد اهمیت ویژه‌ای از طرف تولید کنندگان همچنین خریداران به این کالا داده می شود.[/highlight-red]

 

خمیر دندان

خمیر دندان بهداشتی

خمیر دندان هایی که توسط کارخانه های تولیدی ساخته و روانه بازار می شوند بایستی حالت های بهداشتی و عمومی سلامتی را داشته باشد و در بسته بندی های بسیار مناسب و بهداشتی قرار گرفته شده باشد. به همین منظور اداره سلامت و بهداشت به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته و همیشه و هر ماهه وزارت های ویژه ای را از تولیدکنندگان خمیردندان‌ها داشته است .

ترکیبات خمیر دندان ها

در کنار اینکه خمیر دندان بایستی در بسته بندی های تیوپی و بهداشتی کاملا استرلیزه قرار گرفته باشد باید ترکیبات و موادی که در ساختار و فرمولاسیون این کالای بهداشتی به کار برده می شود مورد تایید اداره بهداشت و استاندارد اداره وزارت بهداشت قرار بگیرد تا بتواند تمامی استانداردها و چیزهای مورد نیاز کالای بهداشتی را کسب نماید. بر همین اساس کارخانه تولیدی خمیر دندان پاکال توانسته با گذراندن تمامی این مجوزها و کسب تمامی اعتبارات و استانداردهای لازم است مراکز و ادارات مورد نظر محصولی منحصر به فرد و بهداشتی را روانه بازار نماید تا مورد استفاده مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

بسته بندی خمیر دندان ها

یکی از مراحل ویژه ای که کارخانه های تولید خمیردندان با آن رودررو هستند تامین و تهیه تیوپ ها و یا قالب های مورد نیاز برای پر کردن خمیردندان می باشد که یکی از موضوعات اساسی در این کارخانه ها را به خود اختصاص می دهد. چرا که در صورت نامناسب بودن و غیر استاندارد بودن بسته بندی و یا تیوب های خمیر دندان اگرچه خمیردندان تولید شده دارای بهترین کیفیت نیز باشد در این صورت با بسته بندی در داخل تیپ های غیر بهداشتی به غیر استاندارد محصول کلاً خاصیت ویژگی های بهداشتی خود را از دست داده و حالت استاندارد فروش را نخواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *