تاید قالیشویی ارزان تندیس

تاید قالیشویی ارزان تندیس

تاید قالیشویی ارزان تندیس ازجمله پودرهای پرمصرف به شمارمی روند.این پودرها انواع مختلفی دارند.یکی ازاین پودرهای باکیفیت ،تاید قالیشویی میباشد که مختص شستشوی فرش ، موکت ، قالیچه ،پادری و دیگر وسایل است.تاید قالیشویی یکی ازتایدهای قدیمی تولید شده درکارخانه های تولیدموادشوینده می باشد.

تاید قالیشویی ارزان تندیس

پودر قالیشویی تندیس

این محصول ازبهترین وباکیفیت ترین تایدهای مخصوص قالیشویی می باشد.همچنین با داشتن فرمولاسیون قوی و با کارآیی فوق العاده بعدازشستشو فرشی تمیز و عاری ازهرگونه لکه و ناپاکی به ارمغان می آورد.تندیس با تولید انواع تایدهای رختشویی ماشینی و دستی و تاید قالیشویی سعی در ارائه محصول باکیفیت با قیمت ارزان دارد.تایدهای تندیس در اندازه های مختلف و باحجم های گوناگون تولید وبسته بندی می شوند.تایدهای بسته بندی شده دراندازه های بزرگتر علاوه براینکه حجم زیادی دارند درمقایسه قیمت پایینتری هم دارند و ازاین جهت برای استفاده بسیار مقرون به صرفه هستند.

تاید قالیشویی ارزان تندیس

تندیس بهترین پودر قالیشویی

تندیس با استفاده از نیروی انسانی متخصص وکارآزموده و به کارگیری دستگاههای پیشرفته درخط تولید محصولات با کیفیت را تولید می کند.یکی ازبهترین و باکیفیت ترین موادشوینده تولید شرکت ،تاید قالیشویی میباشد.همچنین هیچ گونه آسیبی به بافت و رنگ فرش واردنمی کند.ودرعین حال پاکی و تمیزی وبراقیت فرش را به ارمغان می آورند.

شستشوی فرش با پودر قالیشویی تندیس

برای شستشوی فرش ابتدا فرش را کاملا خیس می کنیم تا آب از روی فرش روان شود.سپس پودر قالیشویی را درسطح فرش ریخته و با فرچه نرم فرش را به آرامی شستشو می دهیم.تاجایی که پودرکاملا درفرش حل شده و لکه ها وناپاکی ها خیس بخورند.حدودا۱۰دقیقه بعد فرش را شسته و دقیق آبکشی می کنیم تا آلودگی ها کلا از فرش شسته شوند.
بعدازشستو وآبکشی و خشک شدن فرش شاهد این خواهیم بود که لکه ها وکثیفی ها از فرش رخت بربسته و تمیزی و براقیت خاصی به خودگرفته است.

تاید قالیشویی ارزان تندیس

خرید و فروش تاید قالیشویی ارزان

این محصول بعد از تولید،دراختیار واحدفروش قرار می گیرد تا توسط خریداران عمده موادشوینده درسطح بازار پخش شود.تاید قالیشویی توسط واحدهای قالیشویی و مصرف کننده های خانگی خرید ومصرف می شوند.این محصول از کارآیی واثربخشی خوبی برخورداراست وبه همین جهت طرفداران خاص خودراپیداکرده است.این پودر ازارزانترین تایدهای قالیشویی موجوددربازار می باشد و همواره در سبدخریدخانوار جای داشته است.

تاید قالیشویی ارزان تندیس

صادرات محصولات شوینده تندیس

مواد شوینده تولید شده درشرکت تندیس علاوه براینکه در داخل کشور بازار فروش خوبی دارند و همواره تقاضای بالایی دارند در بازارخارج ازکشور هم طرفدارپیدا کرده اند.ازجمله کشورهایی که موادشوینده از جمله پودرهای دستی و ماشینی رختشویی به آن کشورها صادرمی شود عراق و ترکمنستان می باشد.این کشورها با توزیع موادشوینده تندیس در سطح بازارشان متقاضیان زیادی داشته اند و بنابراین همواره ازمحصولات تندیس خریداری می کنند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت پودر قالی شویی

۱٫ مارک و نام تجاری:
برندهای معروف و محبوب در عموم قابل تمایز بودن و نوعی ثقل برای مصرف‌کنندگان دارند و ممکن است به همین دلیل قیمت بالاتری را داشته باشند.

۲٫ کیفیت محصول:
پودر قالی شویی ممکن است تفاوت های مهمی در کیفیت داشته باشد. محصولات با پروانه بهداشتی و استانداردهای ساخت بالاتر احتمالاً قیمت بالاتری دارند.

۳٫ محتویات و اجزا:
ممکن است پودر قالی شویی ها با توجه به محتویات و اجزای حاوی شده در آن قیمت متفاوتی داشته باشند. همچنین، وجود عوامل مخرب مثل رنگزاها، مواد نگهدارنده و … ممکن است قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.

۴٫ حجم بسته‌بندی:
میزان محصول در بسته‌بندی ممکن است به عنوان یک فاکتور قیمت‌گذاری مدنظر قرار گیرد. بسته‌بندی به دوش افزایش هزینه‌ها و در نتیجه افزایش قیمت نیز خواهد انجامید.

۵٫ رقابت در بازار:
وجود رقبا و شرکت های دیگر در بازار ممکن است تأثیر مستقیمی بر قیمت داشته باشد. در صورتی که رقابت بین برندها بالا باشد، قیمت محصولات ممکن است کاهش یابد.

۶٫ نوع و مدل محصول:
وجود نسخه های مختلف یک محصول و نوع پودر قالی شویی نیز ممکن است بر قیمت آن تأثیر داشته باشد. برخی از نوع ها می تواند با مواد خاص و کیفیت بهتری ساخته شوند و بنابراین قیمت بالاتری داشته باشند.

۷٫ مکان تولید:
محل تولید و تأمین مواد اولیه نیز می‌تواند تأثیر بسزایی در قیمت پودر قالی شویی داشته باشد. ممکن است هزینه‌های تولید در مکان‌هایی با قیمت بالایی متفاوت باشد.

۸٫ هزینه‌های تحقیق و توسعه:
هزینه های صرف شده برای تحقیق، طراحی و بهبود فرایند تولید نیز ممکن است در قیمت نهایی پودر قالی شویی تأثیرگذار باشند.

۹٫ عرضه و تقاضا:
سطح عرضه و تقاضا در بازار می تواند بر قیمت محصولات تأثیر بگذارد. در صورت کمبود پودر قالی شویی و بالاتر رفتن تقاضا، قیمت ممکن است افزایش یابد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *