تاید تندیس با تحویل رایگان

تاید تندیس با تحویل رایگان . با آغاز فروش های روزهای پایانی سال کارخانه تاید تندیس طرح تخفیفی. برای خریداران پودر های تندیس برای شهرستان ها در نظر گرفته است. که تای تندیس رو تحویلی برای استان ها ارسال می کند .

تاید تندیس

تولید به روز تاید تندیس

تاید تندیس در دو نوع دستی و ماشینی تهیه و تولید می شود .این تایدها بعد از ترخیص شدن از خط تولید و بسته بندی ‌.برای فروش به واحد فروش تحویل داده می شوند.تایدهای مرغوب تندیس بعد از ورود به قسمت فروش ، انبار می شوند تا خریداران بعد از طی کردن مراحل خرید و واریز وجه ، آن ها را تحویل بگیرند.متقاضیان و خریداران تاید های دستی و ماشینی تندیس با مراجعه حضوری یا اینترنتی ، به واحد فروش مراجعه کرده و با مشورت با مشاوران مربوطه و اطلاع از قیمت ها و لیست کالاهای موجود، خرید خود را ثبت می کنند.سپس با واریز وجه خرید کالا، کالای خریداری شده خود را بدون هزینه حمل و نقل تحویل می گیرند.

تاید تندیس

پر فروش ترین تاید دستی

تایدهای دستی تندیس جهت شستشوی لباسها با دست و ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک طراحی و تولید می شوند. و جزء پر فروش ترین تاید ها در ایران هستند .این تاید ها قدرت پاک کنندگی بالایی دارند. و لباسها را تمیز و لطیف می کنند.این تاید ها با داشتن رایحه گل های مختلف ، بوی بد لباس ها را از بین برده. در مقابل رایحه خوبی به لباس ها می دهند.این تاید ها از آن جایی که در تماس با پوست دست هستند ، هیچ آسیبی به پوست دست نمی رساند. قرمزی و خشکی پوست را به همراه ندارد.

تاید تندیس

تاید ماشینی تندیس

تاید ماشینی تندیس برای شستشوی لباس با ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک طراحی و تولید شده اند. این پودرها بسیار با کیفیت بوده و قدرت پاک کنندگی و لکه بری فوق العاده بالایی دارند و لباسها را کاملا تمیز کرده و نرمی و لطافت خاصی به البسه می دهند.این پودرها هیچ آسیبی به ماشین لباسشویی و بافت پارچه وارد نمی کنند .

تاید تندیس

تاید ارزان قیمت تندیس

تاید های ماشینی و دستی تندیس بسیار ارزان قیمت بوده و همیشه حقوق مصرف کننده را حفظ کرده اند .این تاید های خوب و با کیفیت از آنجایی که پر مصرف هستند. و قیمت پایینی دارند همواره مورد توجه مصرف کنندگان این کالا. قرار گرفته اند.

تاید تندیس

بازار فروش تاید های تندیس

تاید های تندیس. در اندازه ها و بسته بندی های متنوع طراحی و تولید می شوند.این تاید ها در اندازه های ۵۰۰گرمی جعبه ای و ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی کیسه ای بسته بندی می شوند .به دلیل تنوع بسته بندی و کیفیت و اثربخشی خوب. این تاید ها از بازار فروش خوبی برخوردار هستند . فروشگاهها و عمده فروشان مواد شوینده بعد از تحویل کالا از کارخانه یا پخش کننده های موادشوینده، آن ها را در اختیار خرده فروشان و سوپر مارکت ها قرار می دهند تا بدین ترتیب کالا به دست مصرف کننده نهایی برسد.

ویژگی های پودر لباسشویی خوب

۱- کارآیی بالا:
پودر لباسشویی خوب باید قدرت تمیزکنندگی بالایی داشته باشد و به صورت مؤثر لکه‌ها، کثیفی‌ها و هر نوع آلودگی را از روی لباس‌ها تمیز کند.

۲- حفظ رنگ و بافت:
پودر لباسشویی خوب باید قابلیت مراقبت از رنگ و بافت لباس‌ها را داشته باشد و در حین شستشو از آن‌ها محافظت کند. این ویژگی به عنوان “حفظ رنگ” معروف است.

۳- عدم تحلیل لباس‌ها:
پودر لباسشویی باید لباس‌ها را به صورت لطیف و بهینه شویده. بدون آسیب رساندن. به بافت آن‌ها.

۴- بوی خوش‌بو:
پودر لباسشویی خوب باید بوی خوشی به لباس‌ها ببخشد و آن‌ها را معطر کند. این ویژگی به‌عنوان بوی خوب شناخته می‌شود.

۵- ضد باکتری و عفونت:
پودر لباسشویی خوب باید باکتری‌ها و عفونت‌ها را از لباس‌ها حذف کند و تمیزی و ضدعفونی بودن آن‌ها را تضمین کند.

۶- آرامش پوستی:
پودر لباسشویی خوب باید آرامش پوستی را حفظ کند و با کاهش تماس با مواد شوینده ضربه‌های ضد سانسیتیویته به پوست را کاهش دهد.

۷- حساسیت دیداری:
پودر لباسشویی باید در رنگ‌های مختلف و با طراحی جذاب موجود باشد، تا بتواند حساسیت دیداری بیننده را جلب کند.

۸- سازگاری با محیط زیست:
پودر لباسشویی خوب باید دارای فرمول محیط زیستی و بدون مواد نگهدارنده مضر باشد تا بتواند به حفظ طبیعت و محیط زیست همکاری کند.

به طور کلی، پودر لباسشویی خوب باید تمامی نیازهای شستشوی لباس‌ها را برطرف کند و در عین کارآیی بالا، به سلامت و حفظ محیط زیست و مصرف بهینه منابع اهمیت بدهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *