برترین پودر لباسشویی در ایران

برترین پودر لباسشویی در ایران

برترین پودر لباسشویی که در حوزه صادرات نیز جزء بهترین ها هست را از ما بخواهید. در ادامه معرفی محصولات شرکت شوینده پاکال می پردازیم به برترین پودر لباسشویی که در ایران تولید می شود. این پودر لباسشویی برند خوش نام بهریز هست. که در غرب کشور واقع شده. و مناسب برای صادرات به کشور عراق علی الخصوص هست. چرا که کرایه حمل کمتری از طرف خریدار پرداخت خواهد شد.
در ادامه این موضوع خواهیم پرداخت به کیفیت شستشوی پودر لباسشویی بهریز که با توجه به نوظهور بودن این محصول با بروز ترین تکنولوژی روز دنیا عجین شده و بهترین کیفیت و بالاترین کیفیت شستشو را ایجاد می نماید.

برترین پودر لباسشویی در ایران

بهریز برترین پودر لباسشویی

همانطور که بیان کردیم با توجه به اینکه کارخانه بهریز با جدیدترین دستگاه ها و متخصصین. امر تولید پودر تاسیس شده هست توانسته با گذراندن تمام استانداردها. و مجوز ها ایزوها و مجوز های داخلی و صادراتی راکسب نموده. و درمدت کوتاه بهترین عملکرد و تولیدات را در بین تمام برندها و کارخانه ها به خود اختصاص دهد. این امار و ارقام در کارخانه موجود بوده و آماده عقد قرار داد با عمده فروشان و بنکداران و صادر کنندگان گرامی هست. تا این پودر خاص و خوب را به ایشان عرضه نماید.

برترین پودر لباسشویی در ایران

کیفیت پودر لباسشویی بهریز و توزیع آن در سایر کشورها

در مورد شستشوی البسه با این پودر با توجه به تست هایی که همزمان با تولید محصول انجام می گیرد. انجام شده مشخص شده که این پودر توانسته با شرایط زیر تمیزی و پاکیزگی را به لباسها ارمغان دهد.
۱٫ تمیزی و درخشان نمودن لباسها
۲٫ از بین بردن لکه ها با بهترین شرایط
۳٫ خوشبو کردن لباس ها پس از شستشو
۴٫ نرم و لطیف شدن لباس ها
بیان این موارد در شستشو نشان دهنده این موضوع است که مصرف کنندگانی که این پودر را خریداری و مصرف نموده اند قطعا از خرید و استفاده محصول راضی خواهند بود.

نکات قابل توجه در هنگام استفاده پودر لباسشویی

۱٫ حتماً برچسب محصول را بخوانید و مقدار پودر مورد نیاز را به دقت تعیین کنید.

۲٫ هرگز از پودر لباسشویی بیش از حد استفاده نکنید. استفاده بیش از حد می‌تواند باعث آسیب به لباس‌ها و ماشین لباسشویی شما شود.

۳٫ قطعاً پودر لباسشویی را قبل از اضافه کردن به ماشین لباسشویی با آب مخلوط کنید. به این ترتیب، مواد شیمیایی پودر بهتر و به یکنواختی در آب پخش خواهند شد و لباس‌ها شما به صورت بهتری تمیز می‌شوند.

۴٫ هیچگاه پودر لباسشویی را مستقیماً روی لباس‌ها بپاشید. این باعث ایجاد لکه‌ها و آسیب به لباس‌ها می‌شود.

۵٫ اگر لباس‌های شما بسیار کثیف هستند. بهتر است قبل از شستشو از یک پنجره به جای دیگر برده. و با مبلمان خارجی ماساژ دهید. تا خاک و گرد موجود را از بین ببرید.

۶٫ برای لباس‌های رنگی از پودر لباسشویی مناسب استفاده کنید. این پودر‌ها باعث حفظ رنگ لباس‌های شما و جلوگیری از بی‌رنگ شدن آن‌ها می‌شود.

۷٫ هنگام استفاده از پودر شستشو. برای جلوگیری از پر شدن فیلتر ماشین. از بالای لایه لباس‌ها به جای قرار دادن آن‌ها. در پایین استفاده کنید.

۸٫ پس از شستشو، حتماً ماشین لباسشویی را به خوبی تمیز کنید تا از آسیب به دستگاه جلوگیری کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *