صادرات پودر لباسشویی تندیس قیمت کارخانه

بازار پودر دستی لباسشویی تندیس

بازار پودر دستی لباسشویی تندیس نسبتا بازار روبه رشدی است . از آنجایی که مصرف بالایی دارند بازار فروش خوبی دارند .پودر  لباسشویی بسیار مرغوب و ارزان قیمت بوده و به راحتی در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد. همچنین در اندازه ها و بسته بندی های متفاوت و متنوع طراحی و تولید و روانه بازار می شوند.

پودر دستی لباسشویی

پودر دستی لباسشویی علاوه بر اینکه برای شستشوی لباس به کار می رود در برخی موارد کاربردهای متفاوتی هم دارند.پودر دستی  در این موارد هم کاربرد دارد از جمله شستشوی فرش و قالی و ….شستشوی ظروف ، شستشو و ضدعفونی سرویس های بهداشتی، شستشوی سطوح چرب آشپزخانه، شستشوی سرامیک و کاشی .و …

این نوع پودر در مقابل پودرهای لباسشویی ماشینی، دارای ترکیباتی است که بافت و الیاف لباس را حفظ کرده و از آسیب ناشی از حرارت و مکانیک شستشو جلوگیری می‌کند.

پودر لباسشویی دستی معمولاً به‌عنوان یک جایگزین مناسب برای لباسهایی استفاده می‌شود که قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را ندارند، مثلاً لباسهای نرم، پرزدار، و یا حساس.

این نوع پودر معمولاً به صورت کرویستالی و با وزن کمتر از پودر لباسشویی ماشینی عرضه می‌شود و برای تهیه محلول پودر لباسشویی دستی، کافیست مقدار کمی پودر را در آب حل کرده و سپس لباس را در این محلول قرار دهید و آن را به‌خوبی بشستید.

معمولاً پودر لباسشویی دستی حاوی ترکیبات شوینده و محافظت کننده از الیاف می‌باشد. برخی از این ترکیبات شامل مواد شوینده مثل آنیونیک‌ها، نونیونیک‌ها و کاتیونیک‌ها هستند که به تمیز شدن لباس کمک می‌کنند و همچنین مواد نرم‌کننده برای نرم و لطیف کردن الیاف در زمان شستشو اضافه می‌شوند.

بازار پودر دستی لباسشویی تندیس

بهترین پودر لباسشویی

پودر لباسشویی دستی با بهترین کیفیت و کارآیی شستشوی خوبی را به همراه دارد. این‌پودرها قدرت لکه بری خوبی داشته و تمام کثیفی ها و لکه ها را از سطح لباس ها می زداید. پودرهای دستی لباسشویی با داشتن آنزیم های فراوان در ترکیبات خود، شستشوی بهتری را نتیجه می دهند‌.همچنین این پودرها ی با کیفیت رایحه های خوشی داشته و لباس را خوشبو می کنند .

بازار پودر دستی لباسشویی تندیس

پودر دستی ارزان

پودر  لباسشویی با کیفیت قیمت ارزان و بهینه ای هم دارند. این پودرها از آنجایی که مصرف بالایی دارند باید قیمت مناسبی هم داشته باشند تا مصرف کننده را به سمت خود جلب کنند. پودرهای دستی لباسشویی با قیمت ارزان و مقرون به صرفه در فروشگاههای عرضه مواد شوینده یافت می شوند. مصرف کنندگان با مراجعه به این مراکز می توانند کالای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

بازار پودر دستی لباسشویی تندیس

صادرات پودر لباسشویی

ودرهای لباسشویی دستی و ماشینی در شرکت در اندازه و حجم های متفاوت و در بسته بندی گوناگون طراحی می شوند. پودرهای لباسشویی دستی که در حجم بیشتری بسته بندی می شوند در بسته بندی کیسه ای ارائه می شوند. پودرهای دستی لباسشویی کیسه ای بسیار مناسب صادرات هستند.این پودرهای مرغوب و ارزان به کشورهای مجاور ایران صادر می شوند.

بازار پودر دستی لباسشویی تندیس

تولید انواع پودر لباسشویی

پودرهای لباسشویی از جمله محصولات شوینده ای هستند که مصرف بالایی دارند. پودرهای لباسشویی در دو نوع دستی و ماشینی تولید می شود. این پودرهای با کیفیت و مرغوب در بسته بندی جعبه ای و کیسه ای ارائه می شوند. پودرهای لباسشویی دستی کیسه ای بسیار مرغوب بوده و جهت صادرات بسیار مناسب هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *