فروش ارزان مایع سفید کننده میسر خواهد بود در صورتی که هزینه های اضافی و گزاف از میان برداشته شوند.

در خریدو فروش مستقیم هزینه های حمل و نقل و رفت و آمد به مراکز فروش عمده تاثیرات بسزایی در قیمت مایع های سفید کننده خواهد گذاشت در صورت حذف تمام این هزینه ها مایع های سفید کننده به قیمت مناسب به دست خریدار خواهد رسید و به صورت ارزان نیز در بازار عرضه خواهد شد. مایع سفید کننده ارزان بهترین پاک کننده و یارهمیشگی خانم های پاک و تمیز در محیط خانه می باشد.

 

مایع سفید کننده

تاثیر مایع سفید کننده بر البسه

 

در صورت هر گونه مشاهده لک و چربی بر روی البسه اولین کاری که خانم های خانه دار انجام می دهند این است که لباس مورد نظر را با مایع های سفید کننده شست شو می دهند. ولی استفاده غلط از این مایع های سفید کننده امکان دارد بر رنگ لباس تاثیر سوء بگذارد.

در لباس هاس سفید اگر کل لباس با مایع های سفید کننده شسته شود مشکلی برای رنگ آن به وجود نخواهد آمد ولی در لباس های رنگارنگ برای اینکه رنگ لباس کم رنگ نشود باید فقط بر روی لک از این محلول استفاده شود و یا اینکه محلول وایتکس کمی با آب رقیق شود .

البته باید گفته شود استفاده از این مایع بر روی چرم وریون می تواند به منسوجات آن ها صدمه وارد کند.

 

 

مایع سفید کننده

تاثیرات محلول سفید کننده بر ظروف

 

از آن جایی که کاربرد محلول سفید کننده بسیار زیاد است از این محلول ها برای پاک کردن لک ظروف نیز می توان استفاده کرد به عنوان مثال لک موجود در بشقاب ها و فنجان ها که ناشی از اثرات رنگ پذیر آن ها از چای می باشد با این محلول کاملا از بین رفته و ظروف مانند روز اول برق می زنند.ولی استفاده از وایتکس ها بر روی بعضی ظروف ممنوع می باشد.

به این علت که این مایع ها بسیار قوی هستند می توانند به ظروف تفلنی آسیب وارد کنند ومواد نچسب درون تفلون ها را لایه برداری کنند و یا اینکه وجود این محصول پاک کننده درون ظروف استیل به مدت طولانی باعث واکنش شیمیایی با آن می شود و ظرف استیل سوراخ خواهد شد.

 

مایع سفید کننده

 

اثر مایع سفید کننده در گند زدایی سطوح

 

وایتکس ها علاوه بر اینکه برای انواع اجسام مورد استفاده قرار می گیرند در اماکن دیگر نیز کاربرد دارند. از این مایع سفید کننده به عنوان گند زدایی قوی که هر نوع باکتری یا ویروس را نابود می کنند استفاده می شود.

 

امروزه ویروس کرونا که دغدغه همه ی جهانیان شده است وجود این نوع مایع های ضد عفونی کننده به گند زدایی و از بین بردن این ویروس منحوس از روی انواع سطوح و کف کمک بسزایی کرده است. استفاده از این محلول نمونه در بیشتر اماکن عمومی و آلوده مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها و سرویس های بهداشتی در همه ی کشورها رواج دارد.

این مایع سفید کننده هم به صورت دستی و هم به درون دستگاه های مکانیزه برای شست شوی سطوح مورد استفاده قرار می گیرند.

مایع سفید کننده

منع استفاده از مایع های سفید کننده

 

مایع های سفید کننده به دلیل داشتن مواد اولیه قوی حدالامکان باید سعی شود که بر روی فلزات استفاده نشود زیرا واکنش شیمیایی از محلول با مایع های سفید کننده باعث تخریب فلزات خواهد شد. پس از این وایتکس ها نباید بر روی شیر آلات و دستگیره ها ی درب استفاده کرد.

 

اکثر خانم ها ی وسواس در منزل بخاطر اینکه کلیه لوازم و وسایل خونه را ضد عفونی کند از این محلول استفاده می کند ولی این مایعات برای پاک کردن مواد خاص تولید و تعبیه شده است.

 

مایع سفید کننده

مایع سفید کننده ارزان تندیس را از ما بخواهید

 

مایع های سفید کننده که جزء اصلی ترین محصولات شوینده و ضد عفونی کننده می باشند با تنوع های گونا گون و قیمت های متفاوت در بازارهای کلیه کشورهای غربی و داخلی عرضه شده اند.

 

ارزان بودن این میکروب زداها از مزیت و فواید این محصولات در کنار کفیت خوب آن ها می باشد. خرید مستقیم از کارخانه یکی از مهمترین راه های بدست آوردن وایتکس ارزان است. اگر محصول را از درب کارخانه تا محل خود می خواهید با سایت ها و شماره های ذیل تماس گرفته تا مایع سفید کننده ارزان به دستتان برسانیم .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *