پودر رختشویی تندیس

خرید و فروش بدون واسطه پودر رختشویی تندیس درحقیقت به معنای معامله رودررو و مستقیم بین تولیدکننده و فروشنده کالا(مشتری)است.این نوع خرید و فروش به صورت مستقیم وبدون هیچ واسطه ورابطی بین تولیدکنندگان کالا و فروشندگان است.

پودر رختشویی تندیس

مزایای خرید و  فروش مستقیم پودر تندیس

دراین نوع خرید و فروش هیچ گونه ارزش افزوده ای برای خریدار ایجاد نمی شود این بدین معنی است که باحذف واسطه های فروش ،کالا با قیمت اصلی آن به فروش میرسد.درطی سالیان اخیر با افزایش پیشرفت تکنولوژی و افزایش سایتهای اینترنتی ،اکثر قریب به اتفاق کارخانجات وشرکتهای تولیدی بستری رابرای معامله ایجادکرده اند که کالابدون واسطه بین فروشنده وخریدار معامله شود.
ویژگی خریدوفروش بدون واسطه(مستقیم) پودر تندیس

  1. گسترش دادوستدبین عموم (فروشنده وخریدار)
  2. حذف حق الزحمه وفرانشیز بنگاههای معاملاتی
  3. حذف حق کمیسیون بنگاه مشاوران
  4. کمک به رونق وکسب وکارهای کوچک
  5. قیمت مقرون به صرفه برای خریدار
  6. فرصت رویت ولمس کالاقبل ازخرید
  7. تماس مستقیم بافروشنده

پودر رختشویی تندیس

خرید بدون واسطه پودر رختشویی تندیس

شرکت تولیدی تندیس با افزایش محصولات وتنوع آن وازطرفی تقاضای روزافزون بازار،برآن شده است تاعلاوه برفروش غیرمستقیم فروش مستقیم وبدون واسطه را در روند فروش خودبه کارگیرد.

پودر رختشویی تندیس

فروش اینترنتی پودر تندیس

پودرلباسشویی تندیس تغییرات گسترده ای در حجم و کیفیت محصولات تولیدی وافزایش تنوع محصولات ،بازار فروش وسیعی را به وجودآورده است.بازارهای فروش و نوع کارکردهای آن درطی سالیان اخیردچاردگرگونی هایی شده که سیستم فروش را تحت تاثیرقرارداده است.دردهکده جهانی که امروزه تقریبا اکثر امور (آموزشی،علمی،اداری،تولیدی ،…)دربسترآن شکل یگیردبازارخریدوفروش هم جایگاه خودراپیداکرده است.شرکت تندیس هم همانند هزاران شرکت تولیدی فعال درسرتاسرجهان،فروش محصولات باکیفیت خودرادرسایت اینترنتی شروع کرده و درحال گسترش است.

پودر رختشویی تندیس

بهترین پودرلباسشویی

پودرهای لباسشویی تندیس که درنوع دستی و ماشینی (دراندازه های ۵۰۰گرمی،۱۰و۲۰کیلویی)تولیدمیشودجز بهترین و مرغوبترین پودرهای تولیدشده درداخل کشوراست.این محصولات علاوه بر بازارداخلی توان صادارت راهم داشته وبه کشورهای همجوارصادرمیشود .

پودر رختشویی تندیس

قیمت پودر رختشویی تندیس

در زمانی که استقبال از پودر تندیس در نوع دستی و ماشینی بسیار شدت پیدا نموده است باید این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که محاسبه قیمت مناسب برای اینکه تمامی اقشار جامعه بتوانند از خرید این محصول استفاده نمایند باید از الویت های اصلی این کارخانه باشد تا همه گیری خرید و فروش این پودر را گسارش دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *